Posadzka w salonie z płytek ceramicznych - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaBlog Porady Posadzka w salonie z płytek ceramicznych
  • Raty 0 procent w CreditAgricole tylko do końca maja
  • Kupuj teraz, zapłać później
  • Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!

Posadzka w salonie z płytek ceramicznych

24.05.2017

Podłoga w salonie z płytek ceramicznych to dość kontrowersyjny pomysł. Sądzę, że ilu jest zwolenników tylu przeciwników tego pomysłu. Sprawdźmy za i przeciw

Zródło: angra.com.pl

Zródło: angra.com.pl

Zródło: RegioDom podloga z płytek

Zródło: RegioDom podloga z płytek

ZA

Płytki ceramiczne, które najczęściej spotykamy w łazienkach czy kuchni są nie tylko ładne, ale i proste w utrzymaniu czystości. Argument ten przemawia do mnie najbardziej. Gdybym miała się kierować wyłącznie funkcjonalnością to na pewno wybrałabym płytki.

Zródło: BUDUJESZ.info

Zródło: BUDUJESZ.info

Jeżeli tak jak i ja posiadacie czworonoga to pewnie wiecie o czym pisze :) już dawno z mojego mieszkania zniknęły wszelkie dywany na rzecz paneli. Problem z panelami jest taki, że niestety ich żywotność jest krótka i przynajmniej co 5 lat powinniśmy je wymieniać.

Zródło: czasnawnetrze.p

Zródło: czasnawnetrze.p

Płytki są zdecydowanie trwalsze i jak już raz je położymy to mogłyby tak leżeć aż do następnej zamiany pokoleniowej ;) przeważnie i tak je wymieniamy bo po prostu nam się znudziły. No dobra przyznam Wam się ja bym je tak zostawiła bo jak pomyśle o kuciu to od razu tracę chęć :) przy okazji zrobię ukłon w stronę paneli, które w parę godzin można ściągnąć z połogi.

Zródło: Dom.pl

Zródło: Dom.pl

No ale wróćmy do sedna sprawy. Otóż płytki ceramiczne to ogromny wybór w przystępnej cenie. Łatwość w utrzymaniu porządku, szczególnie dla alergików którzy walczą z kurzem. Płytki są dobrym izolatorem akustycznym i na pewno lepiej wypadają niż panele

Zródło: KobietaMag.pl

Zródło: KobietaMag.pl

Podsumowując: płytki ceramiczne to trwałość w rozsądnej cenie, łatwość utrzymaniu ich w czystości, przyjazne dla alergików jednak nadal pozostaje problem z ich chłodem.

Zródło: najlepsze domy

Zródło: najlepsze domy

Werdykt: Jestem przeciw

Zródło: Najlepsze Domy

Zródło: Najlepsze Domy

Płytki ceramiczne są znane z tego że są zimne, nie chodzi tylko o odbiór, ale i o ich temperaturę. A chodzić po nich zimą? Brrr :) . Oczywiście i na to jest rada, ale już nie taka tania. Płytki dobrze rozprowadzają ciepło wiec można pomyśleć o ogrzewanej podłodze. Wiąże się z dodatkowymi kosztami, choć w efekcie uzyskamy ładną ciepła podłogę

Źródło: https://www.batdom.pl/

Podobne wpisy na blogu

Pielęgnacja mebli

Pielęgnacja mebli

Zakup nowych mebli to nie lada wydatek, dlatego zanim wybierzemy się do sklepu musimy się upewnić czego szukamy. Ja dziś podpowiem jak dbać meble tak żeby im dodatkowo nie zaszkodzić. Czytaj więcej »

Meble dębowe – pielęgnacja

Meble dębowe – pielęgnacja

Żaden dom ani mieszkanie nie może obyć się bez mebli. Meble są niezbędne w każdym pomieszczeniu. Czytaj więcej »

Fornir

Fornir

Fornir to cienka warstwa płyty uzyskanej z ściętych pni drzew, układanych w kolejności. Dzięki tej dokładności rysunek słojów zachowuje spójność. Czytaj więcej »

Charakterystyka drewna

Charakterystyka drewna

Drewno jest materiałem używanym do budowy mebli od lat. Drewno swą popularność zawdzięcza łatwości w obróbce jak i wytrzymałości. Jako jedyny budulec, drewno jest nie do zastąpienia. Czytaj więcej »

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
834 opinie
Kanały płatności DotPay