Krzesło drewniane AZ2 - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła bukoweKrzesło drewniane AZ2

Krzesło drewniane AZ2

Wybarwienie/tapicerka: Orzech Krzesło drewniane AZ2

Produkt wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Krzesło AZ2 to kolejna propozycja w naszej ofercie. Krzesło zostało wykonane z myślą o zachowaniu tradycyjnego wyglądu. Różnica pomiędzy modelem AZ1 jest niewielka i polega na wzornictwie oparcia - szczeblach.

Nowy model AZ2 szczeble ma ułożona poziomo. Ta drobna zmiana ma celu zróżnicowanie oferty, by lepiej dopasować się do Państwa gustu.

Krzesło AZ2 jak większość modeli w naszej ofercie wykonana jest z drewna bukowego.

Wykonanie drewnianego krzesła AZ1: szkielet krzesła wykonany jest z drewna bukowego, które idealnie nadaje się do produkcji krzeseł. Buczyna charakteryzuje się delikatnym usłojeniem, dzięki czemu krzesła nie posiada dużych przebarwień jak w przypadku mebli dębowych.

Siedzisko pokrywa miękka, poliuretanowa pianka, całość siedziska obszyta wysokiej jakości tapicerką lub skórą. Kliknij w zielone pole z napisem ‘tapicerka’ i wybierz tekstylia idealne do Twojej przestrzeni mieszkalnej.

AZ2 to model skierowany do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym. Krzesło idealnie pasuje do jadalni czy kuchni. Dodatkowo krzesło dostępne jest w 14 wybarwieniach oraz w dużym wachlarzu tapicerek. Każde krzesło zawiera w zestawie filcowy materiał chroniący podłogę przed zarysowaniem

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
82 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
52 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
44 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
48 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
46 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
43 cm
Głębokość siedziska
twardość buku

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane AZ2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

15-11-2018
Opinia pozytywnapaulina

Towar zgodny z opisem. Solidnie zabezpieczony przed uszkodzeniem. W 100 % polecam

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
1257 opinii
Kanały płatności DotPay