Krzesło dębowe KB15 - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła bukoweKrzesło dębowe KB15

Krzesło dębowe KB15

Wybarwienie/tapicerka: Dąb, Barcelona 15 Krzesło dębowe KB15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
275PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępny 1 wariant wykonania
Do zapłaty:
275PLN

Krzesło dębowe KB15 to bardzo nieskomplikowany projekt. Z pozoru prosty stelaż, który wykonaniem zaskoczy niejednego! Jego wyjątkowość tkwi w wyprofilowanym oparciu, którego ergonomiczny kształt jest dopasowany tak, by zapewnić maksimum wygody dla siedzącego.

Dzięki pionowym szczeblom na oparciu krzesło dębowe KB15 jest wbrew pozorom bardzo wygodne. Miękkie siedzisko zapewnia dodatkowy komfort. KB15 jest bardzo uniwersalne, co sprawia, że sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu ale również w obiektach użyteczności publicznej- restauracjach czy kawiarniach.

Wykonanie krzesła dębowego K15

Stelaż: stworzony został z litej dębiny. Bezbarwny lakier, który został nałożony na drewno, mebel jest nie tylko trwały, ale i odporny na wszelkiego typu uszkodzenia.

Siedzisko: krzesła dębowego K15 jest tapicerowane. Jego podstawa to płyta MDF obita wysokiej jakości pianką tapicerską i wykończone tapicerką. Duży wybór materiałów pozwala na stworzenie mebla według własnych upodobań.

Dla wygody naszych Klientów do każdego zamówienia dodajemy filcowy materiał pod nogi krzeseł, aby ich przesuwanie nie sprawiało nikomu najmniejszego kłopotu .

Opinie klientów o meblu Krzesło dębowe KB15

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay