Krzesło fotelowe Albert - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła bukoweKrzesło fotelowe Albert

Szanowni Państwo!

Obecnie przyjmujemy zamówienia z realizacją w drugiej połowie stycznia 2022!

Krzesło fotelowe Albert

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Chill Me 11 Krzesło fotelowe Albert
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
480PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępny 1 wariant wykonania
Do zapłaty:
480PLN

Niezwykłe krzesło fotelowe łączące luksus z ergonomią

Krzesło fotelowe Albert
reprezentuje linię mebli, które łączą luksus, piękno i elegancję z nowoczesnością. Otulająca konstrukcja oparcia zapewnia dużą wygodę, a wygląd nawiązujący do stylu glamour, ucieszy oko najbardziej wymagającego klienta. Dzięki ponadczasowej stylistyce, krzesło fotelowe Albert sprawdzi się zarówno w pałacowych wnętrzach, wytwornym hotelu i obok stylowych dodatków, jak i w nowoczesnych aranżacjach inteligentnie łączących naturalne materiały z miękkimi tkaninami i kolorem.

Krzesło fotelowe Albert dzięki swej masywnej konstrukcji i dbałemu wykonaniu jest gwarancją stabilności i wygody. Szerokość samego siedziska wynosi 44cm, natomiast powierzchnia praktyczna siedzenia jest o 12 cm szersza, za sprawą obustronnych oparć spłaszczonych do poziomu siedziska. Z kolei głębokość siedziska wynosi 43cm.
Krzesło fotelowe zostało wypełnione grubą warstwą sprężystej pianki tapicerskiej, a całość może być obita dowolną tkaniną z naszej palety.

Nogi krzesła fotelowego Albert wykonane są z drewna bukowego. Są one zwężane ku dołowi, co poprawia odbiór wizualny krzesła. Dodatkowo, dwie tylne nogi posiadają zaokrąglenie skierowane na zewnątrz, co dodaje mu lekkości, zwiększa jego stabilność i nawiązuje do stylu glamour.
Wybarwienie nóg - tutaj możemy albo pozostawić nogi w stanie surowym (do pomalowania we własnym zakresie) albo wybarwić je na jeden z dostępnych u nas kolorów.

Krzesło fotelowe Albert stanowi udaną propozycję o szerokim spektrum zastosowania. Sprawdzi się zarówno w luksusowych i wytwornych wnętrzach, jak i w domowym salonie czy pokoju hotelowym lub poczekalni.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
85 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
59 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
51 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
48 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
57 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
44 cm
Głębokość siedziska
twardość buku

Opinie klientów o meblu Krzesło fotelowe Albert

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
981 opinii
Kanały płatności DotPay