Jesteś tutaj: Strona głównaDlaczego warto u nas kupować?

Dlaczego warto u Nas kupować?

Podstawą naszych mebli jest lite drewno bukowe

Gros oferowanych przez nas mebli zrobionych jest z litego drewna bukowego. To tworzywo charakteryzuje się niezwykłą twardością, odpornością na ścieranie, a do tego jest wyjątkowo ciężkie. Wszystkie te cechy sprawiają, że wykonane z niego meble są niezwykle trwałe oraz odporne na różnego typu uszkodzenia.

Meble pokrywa dębowa okleina

Nogi oraz blaty stołów pokryte są naturalną okleiną dębową. Dzięki niej meble wyglądem bardzo przypominają meble zrobione z litego drewna dębowego, dzięki czemu jeszcze zyskują na atrakcyjności, a do tego chronią strukturę mebli i uodporniają je na mechaniczne urazy.

Możliwość skomponowania własnego zestawu mebli

Każdy nasz Klient może nie tylko wybrać jeden z proponowanych przez nas zestawów mebli, ale może on również sam skomponować swój zestaw stołu z krzesłami, który będzie jego indywidualną kompozycją.

Możliwość wyboru dowolnej tapicerki oraz wybarwienia drewna

W naszej ofercie prezentujemy szeroką gamę wybawień mebli oraz tapicerek, z których każdy nasz Klient zamawiając swój indywidualny zestaw może wybrać dowolny kolor oraz rodzaj. Istnieje również możliwość przesłania nam własnej tapicerki, którą my na życzenie Klienta obijemy zamawiane przez niego meble.

Możliwość otrzymania darmowych próbek wybarwienia drewna oraz tapicerek

Każdy Klient, zanim zdecyduje się złożyć u nas zamówienie, ma możliwość otrzymania od nas darmowych próbek wybarwienia mebli oraz tapicerek, które na pewno ułatwią mu podjęcie decyzji o wyborze mebli. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować, a my z chęcią wyślemy próbki do domu Klienta.

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie