Meble na raty przez Internet – BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaMeble na raty przez Internet
 • Wyślij zdjęcie naszych mebli i odbierz bon Sodexo na 30zł
 • Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!

Meble na raty przez Internet

W sklepie www.batdom.pl możesz kupić meble na raty w ramach dwóch systemów ratalnych: Raty BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. (CA Raty 0%) RRSO 0%. Oba systemy ratalne opisane zostały poniżej.

Raty BNP Paribas Bank Polska S.A.

Krok 1
Wybierz towar i złóż zamówienie

Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty Banku BNP Paribas, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 100 zł.

Krok 2
Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.

Krok 3
Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny

Wraz Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu.

Krok 4
Oczekuj na towar

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Bank wyśle do Ciebie pocztą.

Ważne informacje

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie www.batdom.pl wyliczona na dzień 12.11.2021 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 793,50 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 793,50 zł, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł), 10 miesięcznych rat równych po 379,35 zł każda. Okres kredytowania od 3 do 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu 40 000 zł. Minimalna kwota kredytu 100 zł. Dostępność kredytu zależy od dokonanej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. BD. FURNITURE BARTOSZ DOMIERACKI współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty.

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.:

Credit Agricole Bank Polska S.A.
(CA Raty 0%) RRSO 0%

Credit Agricole Bank Polska S.A. Raty

Od dziś w sklepie BATDOM można kupić meble w systemie ratalnym 0 procent. Płacisz kwotę produktu, jaka widnieje w naszym sklepie i ani złotówki więcej. Prawdziwe raty 0 procent od dzisiaj dla Ciebie w naszym sklepie!

MEBLE NA RATY

 • RATY 10x0%
 • BEZ ODSETEK
 • BEZ PROWIZJI
 • BEZ PIERWSZEJ WPŁATY

Co to są raty 0 procent?

Raty 0 procent oznaczają 0 odsetek, 0 prowizji, 0 ubezpieczenia, 0 ukrytych kosztów, 0 pierwszej wpłaty. To prawdziwe raty 0 procent. Nie ma tu żadnego przysłowiowego "haczyka". Płacisz kwotę produktu podzieloną przez ilość rat i to wszystko. Raty obejmują produkty od kwoty równej 300 zł brutto.

Czy warto skorzystać z rat 0 procent? Sprawdź

 • bez odsetek, prowizji i ukrytych kosztów
 • minimum formalności, całość przeprowadzana online
 • szybka decyzja kredytowa Credit Agricole Bank Polska S.A. nawet w kilka minut
 • spłacasz w wygodnych ratach prawdziwe 0%
 • szybka i wygodna realizacja zamówienia

Marzy Ci się zmiana wystroju wnętrza, ale nie masz gotówki? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj i kup dzisiaj meble w systemie ratalnym 0 procent.

Jak kupić w systemie raty 0 procent?

 • Wybierz produkt o wartości conajmniej 300 zł brutto i umieść go w koszyku.
 • Na etapie wyboru płatności wybierz płatność Credit Agricole Raty.
 • W symulatorze rat wybierz korzystny dla Ciebie okres kredytowania i wypełnij wniosek kredytowy Credit Agricole Bank Polska S.A. Po chwili otrzymasz wstępną decyzję banku.
 • Formalności możesz załatwić całkowicie on-line. Wystarczy przelew 1 zł oraz skany Twoich dokumentów. Możliwa też jest opcja dostarczenia umowy kurierem wraz z odbiorem kopii dokumentów.
 • Umowę możesz otrzymać w formie elektronicznej (e-mail) lub papierowej (kurierem).

Po pozytywnej decyzji banku i zatwierdzeniu umowy kredytowej, realizujemy Twoje zamówienie.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 700 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 9 miesięcznych równych rat w wysokości 170 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 170 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.CARaty.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny.

BD. FURNITURE BARTOSZ DOMIERACKI oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Credit Agricole Bank Polska S.A.:

Meble na raty przez Internet - pytania i odpowiedzi

Kiedy Klient otrzymuje towar ze sklepu?

Kiedy Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. otrzymuje podpisaną umowę kredytową, wtedy powiadamia sklep o udzieleniu kredytu oraz przelewa na konto sklepu kwotę należną za zamówiony przez Klienta towar. W tym momencie Klient może ustalić dokładny termin dostawy z pracownikami sklepu.

Czy Klient zobowiązany jest wręczyć kurierowi kserokopię dowodu?

Nie, podczas odbioru przesyłki należy jedynie przedstawić kurierowi dowód osobisty do wglądu.

Czy Klient powinien spodziewać się telefonu od kuriera, zanim przyjedzie on z umową?

Kurier nie ma obowiązku powiadamiać Klienta o dostarczeniu umowy kredytowej. Dostarcza on ją w godz. 8.00-17.00 i jeśli pod wskazanym adresem nie zastanie Klienta, to zostawia dokument awizo. Klient, który otrzyma awizo, ma obowiązek zadzwonić pod wskazany tam numer telefonu i ustalić szczegóły odbioru przesyłki zawierającej umowę kredytową.

Czy Klient może podpisać umowę w placówce firmy BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Nie ma takiej możliwości. Wyłącznie firmy kurierskie dostarczają umowy kredytowe.

Czy umowę, jeśli kurier nie zastanie Klienta pod wskazanym adresem, może podpisać inna osoba?

Nie ma takiej możliwości. Umowę kredytową może podpisać wyłącznie kredytobiorca, czyli osoba, która została wskazana w umowie kredytowej.

W jaki sposób Klient ma przekazać kwotę własną?

Klient powinien po prostu przelać kwotę wpłaty własnej na konto sklepu.

Kalkulator ratalny

Brakuje Ci gotówki, żeby w tej chwili kupić meble? Oblicz swoją składkę miesięczną i kup u nas meble na korzystne raty!

Oblicz Raty BNP Paribas Bank Polska S.A.
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
1016 opinii
Kanały płatności DotPay