Jesteś tutaj: Strona głównaMeble na raty przez Internet

Meble na raty przez Internet

W sklepie www.batdom.pl możesz kupić meble na raty w ramach dwóch systemów ratalnych: Raty BNP Paribas Bank Polska S.A. RRSO 0% oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. (CA Raty 0%) RRSO 0%. Oba systemy ratalne opisane zostały poniżej.

Raty BNP Paribas Bank Polska S.A.

Krok 1
Wybierz towar i złóż zamówienie

Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz Raty BNP Paribas Bank Polska S.A., gdy wartość zakupów wynosi minimum 100 zł i maksymalnie 40 000 zł i maksymalnie 40 000 zł. Od kwoty 150 zł masz możliwość rozłożenia kredytu na maksymalną liczbę rat 10x0%.

Krok 2
Przygotuj dowód osobisty, następnie wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt oraz dokumentami dla kredytu ratalnego, które znajdziesz na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny-w-sklepach-internetowych.

Wypełnij wniosek kredytowy i potwierdź swoją tożsamość – wybierz jedną z trzech metod:

1. Bankowe potwierdzenie tożsamości:
Zaloguj się do swojej bankowości internetowej i wyraź jednorazową zgodę na potwierdzenie tożsamości za pomocą danych pozyskanych jednorazowo z Twojego banku.

2. Przelew złotówkowy:
Przelej 1 zł za pośrednictwem – Autopay S.A., a my zweryfikujemy Twoje dane osobowe z przelewu z danymi wpisanymi we wniosku.

3. Przelew tradycyjny:
Przelej 1 zł z Twojego konta osobistego.

WAŻNE! Konta z którego robisz przelew nie możesz prowadzić na potrzeby działalności gospodarczej ani rolniczej. Jeśli posiadasz wspólne konto musisz być jedynym nadawcą przelewu. Zanim zrobisz przelew upewnij się, czy dane osobowe oraz adresowe w Twoim banku są aktualne i zgodne z tymi z wniosku o kredyt. Jeśli dane będą się różnić, nie będziemy mogli potwierdzić Twojej tożsamości. Sprawdź, czy dane we wniosku są poprawne i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.

Krok 3
Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę – wybierz jedną z dwóch metod:

1. Aplikacja GOmobile - podpisz umowę w aplikacji mobilnej Banku BNP Paribas.
2. Autenti – podpisz umowę przy użyciu kodu sms, który przyjdzie na Twój numer telefonu.

Umowę podpisaną przez bank wyślemy do Ciebie mejlem na adres podany we wniosku.

Krok 4
Ciesz się zakupami i korzystaj z bankowości internetowej GOonline

Sklep wyśle zamówiony przez Ciebie towar niezwłocznie po zawarciu umowy o kredyt ratalny. Sklep Cię o tym zawiadomi. Harmonogram spłaty wyślemy do Ciebie mejlem. Numer konta do spłaty, terminy płatności rat i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w GOmobile – aplikacji mobilnej Banku BNP Paribas. Pobierz aplikację GOmobile z Google Play lub App Store.

Najczęstsze przyczyny odmów z powodu błędnie wprowadzonych danych:

 • podawanie zdrobnień zamiast pełnego imienia przykład. Przykład: Janek zamiast Jan
 • niestosowanie polskich znaków przykład. Przykład: Slawomir zamiast Sławomir
 • błąd w dacie wydania lub ważności dokumentu tożsamości
 • błąd w adresie e-mail, który uniemożliwia sfinalizowanie zakupu

Ważne informacje

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie batdom.pl wyliczona na dzień 21.05.2024 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 990 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 990 zł, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych rat równych po 199 zł każda. Kredyt jest dostępny od 100 do 40 000 zł na okres od 3 do 10 miesięcy. Dostępność kredytu zależy od dokonanej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. BD. FURNITURE BARTOSZ DOMIERACKI współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie BNP Paribas Bank Polska S.A.:

Credit Agricole Bank Polska S.A.
(CA Raty 0%) RRSO 0%

Credit Agricole Bank Polska S.A. Raty

Od dziś w sklepie BATDOM można kupić meble w systemie ratalnym 0 procent. Płacisz kwotę produktu, jaka widnieje w naszym sklepie i ani złotówki więcej. Prawdziwe raty 0 procent od dzisiaj dla Ciebie w naszym sklepie!

MEBLE NA RATY

 • RATY 10x0%
 • BEZ ODSETEK
 • BEZ PROWIZJI
 • BEZ PIERWSZEJ WPŁATY

Co to są raty 0 procent?

Raty 0 procent oznaczają 0 odsetek, 0 prowizji, 0 ubezpieczenia, 0 ukrytych kosztów, 0 pierwszej wpłaty. To prawdziwe raty 0 procent. Nie ma tu żadnego przysłowiowego "haczyka". Płacisz kwotę produktu podzieloną przez ilość rat i to wszystko. Raty obejmują produkty od kwoty równej 300 zł brutto.

Czy warto skorzystać z rat 0 procent? Sprawdź

 • bez odsetek, prowizji i ukrytych kosztów
 • minimum formalności, całość przeprowadzana online
 • szybka decyzja kredytowa Credit Agricole Bank Polska S.A. nawet w kilka minut
 • spłacasz w wygodnych ratach prawdziwe 0%
 • szybka i wygodna realizacja zamówienia

Marzy Ci się zmiana wystroju wnętrza, ale nie masz gotówki? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj i kup dzisiaj meble w systemie ratalnym 0 procent.

Jak kupić w systemie raty 0 procent?

 • Wybierz produkt o wartości conajmniej 300 zł brutto i umieść go w koszyku.
 • Na etapie wyboru płatności wybierz płatność Credit Agricole Raty.
 • W symulatorze rat wybierz korzystny dla Ciebie okres kredytowania i wypełnij wniosek kredytowy Credit Agricole Bank Polska S.A. Po chwili otrzymasz wstępną decyzję banku.
 • Formalności możesz załatwić całkowicie on-line. Wystarczy przelew 1 zł oraz skany Twoich dokumentów. Możliwa też jest opcja dostarczenia umowy kurierem wraz z odbiorem kopii dokumentów.
 • Umowę możesz otrzymać w formie elektronicznej (e-mail) lub papierowej (kurierem).

Po pozytywnej decyzji banku i zatwierdzeniu umowy kredytowej, realizujemy Twoje zamówienie.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 700 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 9 miesięcznych równych rat w wysokości 170 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 170 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.CARaty.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny.

BD. FURNITURE BARTOSZ DOMIERACKI oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Credit Agricole Bank Polska S.A.:

Meble na raty przez Internet - pytania i odpowiedzi

Kiedy Klient otrzymuje towar ze sklepu?

Kiedy BNP Paribas Bank Polska S.A. otrzymuje podpisaną umowę kredytową, wtedy powiadamia sklep o udzieleniu kredytu oraz przelewa na konto sklepu kwotę należną za zamówiony przez Klienta towar. W tym momencie Klient może ustalić dokładny termin dostawy z pracownikami sklepu.

Kiedy i w jaki sposób Klient ma przekazać kwotę własną?

Po uruchomieniu umowy kredytowej Klient przelewa kwotę wpłaty własnej na konto sklepu.

Kalkulator ratalny

Brakuje Ci gotówki, żeby w tej chwili kupić meble? Oblicz swoją składkę miesięczną i kup u nas meble na korzystne raty!

Oblicz Raty BNP Paribas Bank Polska S.A.
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie