Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła tapicerowane
Rodzaj obicia krzesła
Styl mebli
Inne filtry

Krzesła tapicerowane

Nowość
Promocja
Bestseller
Krzesło dębowe Ola 1
cena 360 PLN
380 PLN
Promocja
Bestseller
Krzesło drewniane KB6
cena 290 PLN
300 PLN
Promocja
Krzesło dębowe Olek
cena 341 PLN
356 PLN
Promocja
Krzesło drewniane KB1
cena 277 PLN
292 PLN
Promocja
Krzesło dębowe Bergen
cena 430 PLN
460 PLN
Promocja
krzesło dębowe tapicerowane kb15
cena 410 PLN
445 PLN
Nowość
Promocja
Krzesło tapicerowane CK7
cena 316 PLN
346 PLN
Promocja
Krzesło tapicerowane do jadalni i resturacji CK1
cena 274 PLN
294 PLN
Krzesło KB8
cena 436 PLN
Promocja
Krzesło dębowe Split
cena 480 PLN
510 PLN
Promocja
Klasyczne krzesło drewniane skandynawskie
cena 380 PLN
400 PLN
Nowość
Promocja
Krzesło dębowe Malmo
cena 440 PLN
470 PLN

Krzesło to mebel, który pełni w każdym domu dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze pozwala odpocząć, wygodnie się rozsiąść i cieszyć komfortem jego użytkowania. Po drugie często jest ozdobą pomieszczenia, w którym znajdzie swoje miejsce, przyciąga wzrok i sprawia, że każdy gość przychodzący z wizytą chce wypróbować, jak siedzi się na tak atrakcyjnym meblu. Krzesła tapicerowane pod tym względem są wyjątkowe. Świetnie wykonane, posiadające atrakcyjną stylistykę, a w dodatku takie wygodne!

Stylowe krzesła drewniane tapicerowane

W naszej ofercie znajdują się różne modele tapicerowanych krzeseł w korzystnej cenie, które w zależności od życzenia indywidualnego Klienta możemy obić tkaniną, skórą naturalną lub ekoskórą. Tapicerowane krzesła z naszej oferty to klasa sama w sobie. Przejrzyj prezentowane tutaj modele i przekonaj się, jak atrakcyjne mogą być dobrze wykonane tapicerowane krzesła.

Wygoda przede wszystkim

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz atrakcyjnego wyglądu, tym co przyciąga Klientów jest komfort użytkowania mebla, dlatego nasze krzesła, oprócz tego, że mają atrakcyjny design, są również niezwykle wygodne. Wyprofilowane oparcie oraz słusznych rozmiarów siedzisko sprawiają, że siedzenie na naszych krzesłach tapicerowanych drewnianych to sama przyjemność, tym bardziej, kiedy, oprócz wyprofilowanego kształtu, na oparciu i siedzisku znajduje się miękkie obicie tapicerskie. Te krzesła to połączenie świetnej stylistyki z wyjątkowo wysokim komfortem użytkowania. Sprawdź to sam!

Wysokiej klasy materiały

Na wygodę użytkowania prezentowanych w naszej ofercie tapicerowanych krzeseł wpływa również ich solidne, a zarazem staranne wykonanie z wysokiej klasy materiałów, takich jak drewno bukowe czy trwałe i łatwe w czyszczeniu obicia tapicerskie. Dzięki tym zaletom naszych produktów, zamawiając u nas tapicerowane krzesło, masz gwarancję zakupu mebla na długie lata. Sprawdź również krzesła klasyczne dostępne w naszym salonie meblowym.

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie