Krzesła tapicerowane drewniane. Korzystna cena | Salon meblowy BatDom
Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła tapicerowane
Rodzaj obicia krzesła
Styl mebli
Inne filtry

Krzesła tapicerowane

Promocja
Bestseller
Krzesło drewniane Olek
cena 255 PLN
265 PLN
Promocja
Bestseller
Krzesło dębowe Olek
cena 320 PLN
330 PLN
Promocja
krzesło dębowe tapicerowane kb15
cena 410 PLN
445 PLN
Promocja
Bestseller
Krzesło drewniane KB6
cena 263 PLN
278 PLN
Promocja
Bestseller
Krzesło drewniane KB1
cena 255 PLN
270 PLN
Promocja
Krzesła drewniane AX1
cena 267 PLN
282 PLN
Promocja
Krzesło drewniane SP1
cena 263 PLN
278 PLN
Promocja
krzesło dębowe tapicerowane ax1 do jadalni
cena 315 PLN
330 PLN
Promocja
Klasyczne krzesło drewniane skandynawskie
cena 365 PLN
400 PLN
Krzesło KB8
cena 404 PLN

Krzesło to mebel, który pełni w każdym domu dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze pozwala odpocząć, wygodnie się rozsiąść i cieszyć komfortem jego użytkowania. Po drugie często jest ozdobą pomieszczenia, w którym znajdzie swoje miejsce, przyciąga wzrok i sprawia, że każdy gość przychodzący z wizytą chce wypróbować, jak siedzi się na tak atrakcyjnym meblu. Krzesła tapicerowane pod tym względem są wyjątkowe. Świetnie wykonane, posiadające atrakcyjną stylistykę, a w dodatku takie wygodne!

Stylowe krzesła drewniane tapicerowane

W naszej ofercie znajdują się różne modele tapicerowanych krzeseł w korzystnej cenie, które w zależności od życzenia indywidualnego Klienta możemy obić tkaniną, skórą naturalną lub ekoskórą. Tapicerowane krzesła z naszej oferty to klasa sama w sobie. Przejrzyj prezentowane tutaj modele i przekonaj się, jak atrakcyjne mogą być dobrze wykonane tapicerowane krzesła.

Wygoda przede wszystkim

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz atrakcyjnego wyglądu, tym co przyciąga Klientów jest komfort użytkowania mebla, dlatego nasze krzesła, oprócz tego, że mają atrakcyjny design, są również niezwykle wygodne. Wyprofilowane oparcie oraz słusznych rozmiarów siedzisko sprawiają, że siedzenie na naszych krzesłach tapicerowanych drewnianych to sama przyjemność, tym bardziej, kiedy, oprócz wyprofilowanego kształtu, na oparciu i siedzisku znajduje się miękkie obicie tapicerskie. Te krzesła to połączenie świetnej stylistyki z wyjątkowo wysokim komfortem użytkowania. Sprawdź to sam!

Wysokiej klasy materiały

Na wygodę użytkowania prezentowanych w naszej ofercie tapicerowanych krzeseł wpływa również ich solidne, a zarazem staranne wykonanie z wysokiej klasy materiałów, takich jak drewno bukowe czy trwałe i łatwe w czyszczeniu obicia tapicerskie. Dzięki tym zaletom naszych produktów, zamawiając u nas tapicerowane krzesło, masz gwarancję zakupu mebla na długie lata. Sprawdź również krzesła klasyczne dostępne w naszym salonie meblowym.

Kanały płatności DotPay