Jesteś tutaj: Strona główna Stoły biesiadne

Stoły biesiadne

Biesiadny stół Ludwik dla 16 osób
cena 3346 PLN do 3907 PLN
stół biesiadny drewniany i rozkładany ST11
cena 3346 PLN do 3907 PLN

Praktyczne stoły biesiadne rozkładane

Stół - symbol domowego ogniska i gościnności. To przy nim gromadzi się rodzina, by wspólnie spożyć posiłek, porozmawiać. To przy stołach zapadają ważne decyzje. Bez nich uroczyste przyjęcie dla zaproszonych gości w domu, restauracji czy kawiarni nie mogłoby się udać. Wszędzie tam, gdzie ludzie wspólnie biesiadują, stół stanowi centrum.

Stoły biesiadne – nadaj wnętrzu charakteru i zintegruj gości

Piękny rozkładany stół biesiadny, który współgra z wystrojem wnętrza jadalni, do tego jest na tyle duży, że pomieści większą liczbę gości ma wiele zalet. Jest praktyczny - każdy swobodnie przy nim zje posiłek, nikt nie czuje się pominięty biesiadując przy wspólnym stole, wspólny stół integruje zebrane osoby i zachęca do konwersacji.

By każdy z gości czuł się komfortowo przy stole, powinien mieć około 60 centymetrów długości i 40 głębokości jego powierzchni dla siebie. Należy również pamiętać, że oprócz nakrycia dla gości, musi na nim znaleźć się miejsce dla serwowanych potraw. Najlepszym rozwiązaniem są stoły biesiadne rozkładane (u nas w trzech rozmiarach: 160x100x76; 180x100x 76 i 200x100x76). Każdy posiada dodatkowo 4 wkładki po 50 centymetrów i (chowane) nogi dla zachowania stabilności mebla. Pamiętajmy, że taki stół ma się pięknie prezentować, być odporny na odkształcenia i odbarwienia. Stoły biesiadne drewniane, które mamy w ofercie z pewnością spełniają te kryteria. Nogi naszych stołów wykonane są z litego drewna, a blat z dębowej, trwałej, odpornej na uszkodzenia płyty fornirowej równie estetycznej i mocnej jak z litego drewna. Kolor stołu jest Waszym wyborem (proponujemy skorzystać z próbek), by stół spełnił państwa oczekiwania w tym względzie.

Stoły biesiadne rozkładane drewniane – zakupy na lata

Wysokiej jakości stół biesiadny, elegancki i trwały wraz z dobranymi do niego krzesłami jest inwestycją na lata. Wybierz stół do swojego domu (restauracji, sali konferencyjnej) i podejmuj gości. Satysfakcja biesiadników gwarantowana. W naszej ofercie prezentujemy stoły biesiadne, które z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Duży wybór stołów biesiadnych rozkładanych drewnianych o różnych wymiarach i kształtach gwarantuje znalezienie tego jednego mebla, który spełni wszystkie oczekiwania klienta. Jeśli szukasz dużego stołu do salonu lub jadalni, tutaj znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Sprawdź również nasze tradycyjne stoły kwadratowe dostępne w asortymencie.

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie