Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaStoły owalne

Stoły owalne

Stół ST1 biały
cena 1499 PLN do 2490 PLN
Stół ST8
cena 1364 PLN do 2287 PLN
Owalny stół rozkładany ST7
cena 1369 PLN do 2287 PLN
Stół ST9
cena 1369 PLN do 2287 PLN
Stół ST10
cena 1369 PLN do 2287 PLN
Stół ST1
cena 1369 PLN do 2287 PLN
stół biesiadny drewniany i rozkładany ST11
cena 3346 PLN do 3907 PLN

Oryginalne stoły owalne

Stół owalny to powiew świeżości. Stoły owalne z zaokrąglonymi blatami dedykowane są do pomieszczeń klasycznych. Stół dzięki temu że blat jest zaokrąglony staje się lżejszy w odbiorze. Każdy stół ma swoje zalety ale stoły owalne to połączenie funkcjonalności stołów prostokątnych z urokiem stołów okrągłych. Kupując stół owalny stawiamy na klasyczny kształt z praktycznymi rozwiązaniami. Niełatwo jest przejść obojętnie obok stołu owalnego jego opływowe delikatne kształty przyciągają wzrok. Przypominamy że kolorystykę mebla można wybrać pośród naszych wybarwień. Zachęcamy do skorzystania z darmowych próbek w celu dopasowania wybarwienia naszego wymarzonego stołu.

Owalny blat do kuchni, salonu i jadalni

Owalny stół nie tylko cieszy oczy, ale w dodatku dzięki niemu każde miejsce przy stole jest tak samo ważne i znaczenie nikogo z biesiadników nie jest umniejszone przez to, że np. przypadnie komuś miejsce na rogu stołu. Stoły owalne drewniane już przed wiekami cieszyły się powodzeniem i miały symboliczne znaczenie. Przykładem może być tutaj okrągły stół, przy którym zasiadali rycerze Króla Artura.

Wygląd i funkcjonalność nowoczesnych stołów owalnych rozkładanych

Owalny blat jest nie tylko funkcjonalny oraz bezpieczny, gdyż nie ma obaw, że ktoś uderzy się o jego kant, ale w dodatku sprawia, że stół wygląda niezwykle atrakcyjnie i jest ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Po rozłożeniu, z atrakcyjnego elementu wystroju wnętrza, okrągły stół przekształca się w słusznych rozmiarów mebel, który nadal czaruje swoim wyglądem, a dodatkowo może pomieścić naprawdę dużą liczbę osób. Te zalety sprawiają, że stoły owalne rozkładane z okrągłym blatem cieszą się cały czas niegasnącym powodzeniem naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się także wyjątkowe stoły okrągłe oraz klasyczne stoły prostokątne.

Użytkowanie

Blaty stołów owalnych do kuchni, salonu czy jadalni, prezentowanych w naszej ofercie są niezwykle odporne na pojawianie się w ich strukturze odbarwień czy odkształceń powstających na skutek urazów mechanicznych.

Uwaga!
Przez pierwsze 3 tygodnie, liczone od momentu otrzymania od nas przesyłki z meblem, należy, korzystając ze stołu, używać podkładek. Powód? Zamawiane przez Klientów stoły dostarczane są prosto z fabryki i lakier, którym pokryty jest blat stołu potrzebuje około miesiąca, aby uzyskać pełnię wartości ochronnych. Oczywiście po upływie 3 tygodni można już bez żadnych problemów użytkować blat bez korzystania z podkładek.

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie