Jesteś tutaj: Strona głównaSposoby dokonywania płatności za zamówienia

Sposoby płatności

Istnieje kilka możliwości. Klient może zapłacić za pomocą płatności elektronicznej, przelewem lub karta kredytową. Może również zapłacić przy odbiorze i żaden ze sposobów płatności nie ma wpływu na czas, w którym zamówienie zostanie zrealizowane. Wyjątek stanowią tutaj zakupy na raty, kiedy to z wysyłką towaru czekamy aż bank poinformuje nas o pozytywnej decyzji kredytowej.

Płatność przy odbiorze

Płacisz kierowcy lub kurierowi. Zapłaty dokonasz dopiero odbierając meble od naszego kierowcy lub kuriera (dostępne tylko w przypadku samych krzeseł).

Płatność zwykłym przelewem

Np. wypisując druk na poczcie. Tradycyjna forma zapłaty, przelew wypisujesz na uniwersalnym druku dostępnym w banku lub na poczcie. Nasze dane do przelewu to:

Konto mBank - 80 1140 2004 0000 3202 7521 1590

Płatności elektroniczne DotPay

Szybkie e-przelewy i karty kredytowe. Do wyboru wszystkie popularne karty kredytowe i systemy szybkich przelewów internetowych dla większości banków w Polsce (logujesz się do swojego banku i w łatwy sposób zlecasz przelew).

Raty w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Rozłóż płatność za meble na wygodne raty. Prosta i szybka procedura przyznania kredytu w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.. Czytaj więcej »

Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A.
(CA Raty 0%) RRSO 0%

Dzięki CA Raty możesz kupić meble w systemie ratalnym 0 procent. Płacisz kwotę produktu, jaka widnieje w naszym sklepie i ani złotówki więcej. Prawdziwe raty 0 procent od dzisiaj dla Ciebie w naszym sklepie! Czytaj więcej »

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie