Sposoby płatności – BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna Sposoby dokonywania płatności za zamówienia
  • Raty 0 procent w CreditAgricole tylko do końca maja
  • Kupuj teraz, zapłać później
  • Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!

Szanowni Państwo!

W dniu 22 października sklep czynny do godziny 16. Za utrudnienia przepraszamy.

Sposoby płatności

Istnieje kilka możliwości. Klient może zapłacić za pomocą płatności elektronicznej, przelewem lub karta kredytową. Może również zapłacić przy odbiorze i żaden ze sposobów płatności nie ma wpływu na czas, w którym zamówienie zostanie zrealizowane. Wyjątek stanowią tutaj zakupy na raty, kiedy to z wysyłką towaru czekamy aż bank poinformuje nas o pozytywnej decyzji kredytowej.

Płatność przy odbiorze

Płacisz kierowcy lub kurierowi. Zapłaty dokonasz dopiero odbierając meble od naszego kierowcy lub kuriera (dostępne tylko w przypadku samych krzeseł).

Płatność zwykłym przelewem

Np. wypisując druk na poczcie. Tradycyjna forma zapłaty, przelew wypisujesz na uniwersalnym druku dostępnym w banku lub na poczcie. Nasze dane do przelewu to:

Konto mBank - 80 1140 2004 0000 3202 7521 1590

Płatności elektroniczne DotPay

Szybkie e-przelewy i karty kredytowe. Do wyboru wszystkie popularne karty kredytowe i systemy szybkich przelewów internetowych dla większości banków w Polsce (logujesz się do swojego banku i w łatwy sposób zlecasz przelew).

Kupuj teraz, zapłać później z Dotpay

Płatność odroczona na 30 dni. Innowacyjna forma płatności, która w prosty, szybki i bezpieczny sposób umożliwi dokonanie zapłaty za zakupy bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej.

Raty w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Rozłóż płatność za meble na wygodne raty. Prosta i szybka procedura przyznania kredytu w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.. Czytaj więcej »

Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A.
(CA Raty 0%) RRSO 0%

Dzięki CA Raty możesz kupić meble w systemie ratalnym 0 procent. Płacisz kwotę produktu, jaka widnieje w naszym sklepie i ani złotówki więcej. Prawdziwe raty 0 procent od dzisiaj dla Ciebie w naszym sklepie! Czytaj więcej »

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay