Jesteś tutaj: Strona główna Krzesła drewniane
Rodzaj obicia krzesła
Styl mebli
Inne filtry

Krzesło - mebel do siedzenia dla jednej osoby. Kiedyś symbol władzy, dzisiaj standard w wyposażeniu domu, restauracji, kawiarni czy biura. Za najstarsze w Europie uważane jest kamienne krzesło odnalezione w ruinach pałacu na Krecie, które datuje się na 2000 lat p.n.e. Jednak to nie kamienne meble, ale drewniane krzesła (bardziej lub mniej wymyślne) przez wieki ewoluowały formą i stawały się dostępne dla kolejnych grup społecznych. Jako wyposażenie zwykłych domów pojawiły się dopiero w XVI wieku. Ale dziś już nikt nie zastanawia się nad historią krzesła (wrosły w naszą codzienność), problemem współczesnych czasów okazuje się wybór krzeseł. Materiał, forma, detale - “krzesłowy” zawrót głowy. W tym “gąszczu” krzesła drewniane stanowią mocną pozycję, a ich wybór nigdy nie jest chybiony.

Krzesła z drewna do każdego wnętrza

Trwałe, solidne, ponadczasowe - drewniane krzesła, do naszych domów i nie tylko. Współczesne trendy wnętrzarskie dopuszczają mieszanie stylów, dlatego obecność krzeseł z drewna nie budzi zdziwienia jako wyposażenie nowoczesnej kawiarni, rustykalnej restauracji, przytulnej, domowej jadalni i designerskiej kuchni. Wśród drewnianych krzeseł znajdziemy modele klasyczne i nowoczesne, ważne, by ich wielkość była dobrana do wielkości stołu, a mieszając style, by stanowiły spójną całość z charakterem pomieszczenia.

Drewniane krzesła, praktyczne i stylowe – tylko u nas

Stosując najwyższej jakości materiał do produkcji krzeseł - lite drewno bukowe, oferujemy meble solidne, praktyczne i trwałe, odporne na zarysowania i wilgoć. Wybarwienie i model (szkielet, tapicerka czy nakładane poduszki) – to już Wasz wybór. My ze swej strony oferujemy fachowe porady i rzetelną obsługę. Z naszymi krzesłami drewnianymi nadasz charakteru każdemu wnętrzu, wystarczy zapoznać się z ofertą i dokonać zakupów. Zapraszamy - sprawdź nasz

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie