Stoły okrągłe drewniane: rozkładane, do salonu, jadalni | Salon meblowy BatDom
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStoły okrągłe
Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!
Rodzaj stołu

Stoły okrągłe

Stół rozkładany dla 10 osób okrągły ST6
cena 1205 PLN do 1305 PLN
Stół okrągły Ludwik
cena 1255 PLN do 1355 PLN
Okrągły stół rozkładany biały ST6
cena 1314 PLN do 1423 PLN
Stół okrągły Ludwik biały
cena 1355 PLN do 1455 PLN
Stół ST13
cena 1405 PLN do 1505 PLN
Stół ST17
cena 1730 PLN do 1780 PLN

Praktyczne okrągłe stoły

Stół z okrągłym blatem nie tylko przyciąga wzrok, ale w dodatku, jeśli, tak jak meble z naszej oferty, posiada możliwość rozłożenia, to jest produktem niezwykle funkcjonalnym, przy którym łatwo można usadzić różną liczbę osób.

Atrakcyjny kształt, staranne wykonanie ze świetnej jakości materiałów oraz niezwykły komfort użytkowania to najkrótsza charakterystyka stołów okrągłych, które prezentujemy w naszej ofercie. Sprawdź wszystkie robione przez nas modele tych atrakcyjnych mebli, a na pewno znajdziesz taki okrągły stół, który zauroczy Cię swoim wyglądem i rewelacyjnie będzie prezentował się w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu.

Okrągły blat = równość biesiadników

Stoły okrągłe drewniane nie tylko cieszy oczy, ale w dodatku dzięki niemu każde miejsce przy stole jest tak samo ważne i znaczenie nikogo z biesiadników nie jest umniejszone przez to, że np. przypadnie komuś miejsce na rogu stołu. Okrągłe blaty już przed wiekami cieszyły się powodzeniem i miały symboliczne znaczenie. Przykładem może być tutaj okrągły stół, przy którym zasiadali rycerze Króla Artura.

Postaw na świetny wygląd i funkcjonalność

Okrągły blat jest nie tylko funkcjonalny oraz bezpieczny, gdyż nie ma obaw, że ktoś uderzy się o jego kant, ale w dodatku sprawia, że stół wygląda niezwykle atrakcyjnie i jest ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Po rozłożeniu, z atrakcyjnego elementu wystroju wnętrza, okrągły stół przekształca się w słusznych rozmiarów mebel, który nadal czaruje swoim wyglądem, a dodatkowo może pomieścić naprawdę dużą liczbę osób. Te zalety sprawiają, że stoły okrągłe rozkładane cieszą się cały czas niegasnącym powodzeniem naszych Klientów.

Użytkowanie stołów okrągłych

Blaty stołów prezentowanych w naszej ofercie są niezwykle odporne na pojawianie się w ich strukturze odbarwień czy odkształceń powstających na skutek urazów mechanicznych.

Sprawdź również nasze inne produkty, między innymi krzesła do salonu.

Uwaga!
Przez pierwsze 3 tygodnie, liczone od momentu otrzymania od nas przesyłki z meblem, należy, korzystając ze stołu, używać podkładek. Powód? Zamawiane przez Klientów stoły okrągłe dostarczane są prosto z fabryki i lakier, którym pokryty jest blat stołu potrzebuje około miesiąca, aby uzyskać pełnię wartości ochronnych. Oczywiście po upływie 3 tygodni można już bez żadnych problemów użytkować blat bez korzystania z podkładek.

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay