Stoły okrągłe rozkładane. Drewniane, do jadalni, rozsuwane | Salon meblowy BatDom
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStoły okrągłe
  • Wyślij zdjęcie naszych mebli i odbierz bon Sodexo na 30zł
  • Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!
Rodzaj stołu

Stoły okrągłe

Stół rozkładany dla 10 osób okrągły ST6
cena 1335 PLN do 1635 PLN
Stół okrągły Ludwik
cena 1405 PLN do 1735 PLN
Okrągły stół rozkładany biały ST6
cena 1444 PLN do 1753 PLN
Stół okrągły Ludwik biały
cena 1505 PLN do 1835 PLN
Stół ST13
cena 1615 PLN do 1915 PLN
Stół ST19
cena 1615 PLN do 1965 PLN
Stół ST20
cena 1615 PLN do 1965 PLN
Stół ST17
cena 2160 PLN do 2210 PLN

Praktyczne okrągłe stoły do jadalni i salonu

Stół z okrągłym blatem nie tylko przyciąga wzrok, ale w dodatku, jeśli, tak jak meble z naszej oferty, posiada możliwość rozłożenia, to jest produktem niezwykle funkcjonalnym, przy którym łatwo można usadzić różną liczbę osób.

Atrakcyjny kształt, staranne wykonanie ze świetnej jakości materiałów oraz niezwykły komfort użytkowania to najkrótsza charakterystyka stołów okrągłych, które prezentujemy w naszej ofercie. Sprawdź wszystkie robione przez nas modele tych atrakcyjnych mebli, a na pewno znajdziesz taki okrągły stół, który zauroczy Cię swoim wyglądem i rewelacyjnie będzie prezentował się w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu.

Postaw na świetny wygląd i funkcjonalność

Okrągły blat jest nie tylko funkcjonalny oraz bezpieczny, gdyż nie ma obaw, że ktoś uderzy się o jego kant, ale w dodatku sprawia, że stół wygląda niezwykle atrakcyjnie i jest ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Po rozłożeniu, z atrakcyjnego elementu wystroju wnętrza, okrągły stół przekształca się w słusznych rozmiarów mebel, który nadal czaruje swoim wyglądem, a dodatkowo może pomieścić naprawdę dużą liczbę osób. Te zalety sprawiają, że stoły okrągłe rozkładane cieszą się cały czas niegasnącym powodzeniem naszych Klientów.

Okrągłe stoły rozkładane - jak ich używać?

Blaty okrągłych stołów prezentowanych w naszej ofercie są niezwykle odporne na pojawianie się w ich strukturze odbarwień czy odkształceń powstających na skutek urazów mechanicznych.

Sprawdź również nasze inne produkty, między innymi krzesła do salonu oraz stoły owalne.

Uwaga!
Przez pierwsze 3 tygodnie, liczone od momentu otrzymania od nas przesyłki z meblem, należy, korzystając ze stołu, używać podkładek. Powód? Zamawiane przez Klientów okrągłe stoły dostarczane są prosto z fabryki i lakier, którym pokryty jest blat stołu potrzebuje około miesiąca, aby uzyskać pełnię wartości ochronnych. Oczywiście po upływie 3 tygodni można już bez żadnych problemów użytkować blat bez korzystania z podkładek.

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
927 opinii
Kanały płatności DotPay