Jesteś tutaj: Strona główna StołyStoły kwadratowe

Stoły kwadratowe

Rozkładany stół na jednej nodze 80x90 ST18
cena 1778 PLN
Nowość
Promocja
Stół ST26 skos
cena 1355 PLN do 1710 PLN
1455 PLN do 1810 PLN
Stół ST4A
cena 1927 PLN do 2111 PLN
Stół rozkładany masywny biały ST4A
cena 2041 PLN do 2233 PLN
Promocja
Stół ST21
cena 1933 PLN do 2322 PLN
2133 PLN do 2522 PLN
Nowość
Promocja
Stół ST23
cena 2060 PLN
2160 PLN

Rozkładane stoły kwadratowe i nie tylko

Nietuzinkowy kształt stołów kwadratowych, w połączeniu z ich starannym wykonaniem oraz możliwością rozłożenia, sprawia, że te meble są jedną z ciekawszych propozycji w naszej ofercie. Po rozłożeniu kwadratowy stół może pomieścić naprawdę dużą liczbę biesiadników, a złożony zajmuje niewiele miejsca i sprawia, że do naszej dyspozycji jest dodatkowa przestrzeń użytkowa. Stoły kwadratowe drewniane rewelacyjnie sprawdzają się również w kawiarniach czy restauracjach, dlatego warto zamówić kwadratowe stoły do posiadanego przez siebie lokalu. Te meble to połączenie rewelacyjnego kształtu z niezwykłą funkcjonalnością, które sprawdza się w każdym wnętrzu.

Połącz nietuzinkowy wygląd z wysokim komfortem użytkowania

Stoły kwadratowe to meble o nietuzinkowym kształcie, które trudno znaleźć u producentów. Być może dzieje się tak za sprawą małej liczby zainteresowanych Klientów kwadratowymi stołami, która z pewnością wiąże się z przekonaniem, iż przy kwadratowym blacie mogą usiąść co najwyżej cztery osoby. Jednak my, proponując naszym Klientom rozkładane stoły, obalamy ten mit. Nasze rozkładane stoły kwadratowe drewniane mogą pomieścić nawet 8 osób, a po złożeniu nie zabierają dużo miejsca i świetnie sprawdzają się jako stoły przeznaczone do spotkań towarzyskich w mniejszym gronie. Poza tym charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, starannym, a zarazem solidnym wykonaniem oraz gwarancją długoletniego użytkowania bez obaw o ich pogarszający się wygląd, a wszystko to dzięki świetnej jakości tworzywom, z których nasze kwadratowe stoły są wykonane. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się także stoły okrągłe

Użytkowanie stołów okrągłych

Blaty stołów kwadratowych do jadalni, salonu czy kuchni prezentowanych w naszej ofercie są niezwykle odporne na pojawianie się w ich strukturze odbarwień czy odkształceń powstających na skutek urazów mechanicznych.

Uwaga!
Przez pierwsze 3 tygodnie, liczone od momentu otrzymania od nas przesyłki z meblem, należy, korzystając ze stołu, używać podkładek. Powód? Zamawiane przez Klientów stoły dostarczane są prosto z fabryki i lakier, którym pokryty jest blat stołu potrzebuje około miesiąca, aby uzyskać pełnię wartości ochronnych.
Oczywiście po upływie 3 tygodni można już bez żadnych problemów użytkować blat bez korzystania z podkładek.

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie