Stoły kwadratowe drewniane: rozkładane, do jadalni, salonu | Salon meblowy BatDom
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStoły kwadratowe
  • Wyślij zdjęcie naszych mebli i odbierz bon Sodexo na 30zł
  • Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!
Rodzaj stołu

Stoły kwadratowe

Stół ST4A
cena 1414 PLN do 1585 PLN
Rozkładany stół na jednej nodze 80x90 ST18
cena 1708 PLN

Rozkładane stoły kwadratowe i nie tylko

Nietuzinkowy kształt stołów kwadratowych, w połączeniu z ich starannym wykonaniem oraz możliwością rozłożenia, sprawia, że te meble są jedną z ciekawszych propozycji w naszej ofercie. Po rozłożeniu kwadratowy stół może pomieścić naprawdę dużą liczbę biesiadników, a złożony zajmuje niewiele miejsca i sprawia, że do naszej dyspozycji jest dodatkowa przestrzeń użytkowa. Stoły kwadratowe drewniane rewelacyjnie sprawdzają się również w kawiarniach czy restauracjach, dlatego warto zamówić kwadratowe stoły do posiadanego przez siebie lokalu. Te meble to połączenie rewelacyjnego kształtu z niezwykłą funkcjonalnością, które sprawdza się w każdym wnętrzu.

Połącz nietuzinkowy wygląd z wysokim komfortem użytkowania

Stoły kwadratowe to meble o nietuzinkowym kształcie, które trudno znaleźć u producentów. Być może dzieje się tak za sprawą małej liczby zainteresowanych Klientów kwadratowymi stołami, która z pewnością wiąże się z przekonaniem, iż przy kwadratowym blacie mogą usiąść co najwyżej cztery osoby. Jednak my, proponując naszym Klientom rozkładane stoły, obalamy ten mit. Nasze rozkładane stoły kwadratowe drewniane mogą pomieścić nawet 8 osób, a po złożeniu nie zabierają dużo miejsca i świetnie sprawdzają się jako stoły przeznaczone do spotkań towarzyskich w mniejszym gronie. Poza tym charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, starannym, a zarazem solidnym wykonaniem oraz gwarancją długoletniego użytkowania bez obaw o ich pogarszający się wygląd, a wszystko to dzięki świetnej jakości tworzywom, z których nasze kwadratowe stoły są wykonane. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się także stoły okrągłe

Użytkowanie stołów okrągłych

Blaty stołów kwadratowych do jadalni, salonu czy kuchni prezentowanych w naszej ofercie są niezwykle odporne na pojawianie się w ich strukturze odbarwień czy odkształceń powstających na skutek urazów mechanicznych.

Uwaga!
Przez pierwsze 3 tygodnie, liczone od momentu otrzymania od nas przesyłki z meblem, należy, korzystając ze stołu, używać podkładek. Powód? Zamawiane przez Klientów stoły dostarczane są prosto z fabryki i lakier, którym pokryty jest blat stołu potrzebuje około miesiąca, aby uzyskać pełnię wartości ochronnych.
Oczywiście po upływie 3 tygodni można już bez żadnych problemów użytkować blat bez korzystania z podkładek.

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
927 opinii
Kanały płatności DotPay