Stoły kwadratowe - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStoły kwadratowe

Szanowni Państwo!

Obecny termin realizacji zamówień to połowa stycznia 2018 roku.

Rodzaj stołu

Stoły kwadratowe

Stół ST4A
cena 1164 PLN do 1235 PLN
Stół ST18
cena 1353 PLN

Stoły kwadratowe

Nietuzinkowy kształt kwadratowych stołów, w połączeniu z ich starannym wykonaniem oraz możliwością rozłożenia, sprawia, że te meble są jedną z ciekawszych propozycji w naszej ofercie. Po rozłożeniu kwadratowy stół może pomieścić naprawdę dużą liczbę biesiadników, a złożony zajmuje niewiele miejsca i sprawia, że do naszej dyspozycji jest dodatkowa przestrzeń użytkowa. Kwadratowe blaty rewelacyjnie sprawdzają się również w kawiarniach czy restauracjach, dlatego warto zamówić kwadratowe stoły do posiadanego przez siebie lokalu. Te meble to połączenie rewelacyjnego kształtu z niezwykłą funkcjonalnością, które sprawdza się w każdym wnętrzu.

Połącz nietuzinkowy wygląd z wysokim komfortem użytkowania

Kwadratowe stoły to meble o nietuzinkowym kształcie, które trudno znaleźć u producentów. Być może dzieje się tak za sprawą małej liczby zainteresowanych Klientów kwadratowymi stołami, która z pewnością wiąże się z przekonaniem, iż przy kwadratowym blacie mogą usiąść co najwyżej cztery osoby. Jednak my, proponując naszym Klientom rozkładane stoły, obalamy ten mit. Nasze stoły w wersji rozłożonej mogą pomieścić nawet 8 osób, a po złożeniu nie zabierają dużo miejsca i świetnie sprawdzają się jako stoły przeznaczone do spotkań towarzyskich w mniejszym gronie. Poza tym charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, starannym, a zarazem solidnym wykonaniem oraz gwarancją długoletniego użytkowania bez obaw o ich pogarszający się wygląd, a wszystko to dzięki świetnej jakości tworzywom, z których nasze kwadratowe stoły są wykonane.

Użytkowanie

Blaty stołów prezentowanych w naszej ofercie są niezwykle odporne na pojawianie się w ich strukturze odbarwień czy odkształceń powstających na skutek urazów mechanicznych.

Uwaga!
Przez pierwsze 3 tygodnie, liczone od momentu otrzymania od nas przesyłki z meblem, należy, korzystając ze stołu, używać podkładek. Powód? Zamawiane przez Klientów stoły dostarczane są prosto z fabryki i lakier, którym pokryty jest blat stołu potrzebuje około miesiąca, aby uzyskać pełnię wartości ochronnych.
Oczywiście po upływie 3 tygodni można już bez żadnych problemów użytkować blat bez korzystania z podkładek.

Opinie klientów
Bardzo dobry!
5,0
127 opinii
Kanały płatności DotPay