Stół ST17 - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStół ST17

Stół rozkładany ST17

Wybarwienie/tapicerka: Orzech Stół ST17
od 1730PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępne 2 warianty wykonania
Do zapłaty:
1730PLN
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Okrągły blat modelu ST17 idealnie będzie pasował do niewielkiego rozmiaru wnętrza, w którym brakuje dobrej jakości stołu.

Dostępność dwóch wariantów rozmiarów sprawia, że w każdym pomieszczeniu może zostać postawiony dokładnie taki mebel, który idealnie będzie pasował do jego wielkości. Zarówno salon, jak i jadalnia czy gabinet ze stołem ST17 zyskają wyjątkowego charakteru.

Nogi stołu ST17 zrobione zostały z litego drewna bukowego. Jest ono materiałem niezwykle trwałym, który chętnie wykorzystywany jest przy tego typu produkcjach. Zarówno jego atrakcyjna struktura, jak i odporność na różnego typu uszkodzenia, gwarantują trwałość wykonanych z niego mebli.

Blat stołu ST17 został pokryty naturalną okleiną bukową, na którą nałożono ochronny lakier. Jest on w 100% bezpieczny dla środowiska i alergików. Wszystko to sprawia, że zamawiając stół ST17 każdy Klient ma gwarancję zakupu dobrego mebla na lata.

Ten model proponujemy w dwóch wariantach. Pierwszy ma blat o średnicy 100 cm, a średnica drugiego równa się 110 cm. Do każdego z wariantów dokładamy po trzy 50 cm wkładki. Dzięki nim w razie potrzeby przy stole ST17 zawsze może usiąść większa liczba gości. Warto wspomnieć ze stół posiada dodatkową parę nóg wysuwaną z prowadnic. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Każdy, kto szuka okrągłego stołu do wnętrza mieszkania czy lokalu, powinien zwrócić uwagę na ten model. Stół ST17 doda uroku każdemu wnętrzu i sprawi, że zarówno domownicy, jak i ich goście chętnie będą w nim przebywali. Zamów go już teraz, a gwarantujemy, że tego wyboru pozazdroszczą Ci znajomi i przyjaciele.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 45 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 100 cm
Rozstaw nóg: 45 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 150 cm
Rozstaw nóg: 95 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 200 cm
Rozstaw nóg: 145 cm
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Długość: 250 cm
Rozstaw nóg: 195 cm

Opinie klientów o meblu Stół ST17

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
5,0
128 opinii
Kanały płatności DotPay