Stół ST18 - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStół ST18

Stół rozkładany ST18

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan Stół ST18
1423PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępny 1 wariant wykonania
Do zapłaty:
1423PLN
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Stół rozkładany ST18 to niezwykle gustowny model, który oferujemy w rozmiarze 90 cm x 80 cm.

Ten stół tylko na okleinie bukowej Do każdego stołu ST18 dołączane są dwie wkładki po 50 cm każda, dzięki czemu z bazowego rozmiaru 80x90 stół można wydłużyć o 50 lub o 100 cm.

Stół rozkładany ST18 posiada niebanalny wygląd. Jest to oryginalne i gustowne połączenie minimalizmu stołu kwadratowego z funkcjonalnością stołu rozkładanego i elegancją stołu owalnego.

Blat wykonany jest w kształcie kwadratu, a jego rogi są zaokrąglone. Pikanterii dodaje fakt, że stół stoi na pojedynczej masywnej nodze.Stół ST18 przeznaczony jest do salonu, świetnie sprawdzi się również w niewielkiej jadalni.

Stół ST18 wykonany jest z komponentów najwyższej jakości, co znacząco wydłuża okres jego użytkowania. Blat stołu wykonany z płyty fornirowej, z zewnątrz pokryty został naturalną drzewną okleiną z drewna bukowego.

Nogi stołu ST18 wykonane są z litego drewna bukowego. Z zewnątrz nogi zostały pokryte naturalną drzewną okleiną bukową. Stół ST 18 oferowany jest w rozmiarze 80x90. Do kompletu dołączone są dwie wkładki po 50 cm każda, dzięki czemu stół po rozłożeniu można wydłużyć o 50 lub o 100 cm.

Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm), a do jego rozłożenia wykorzystywane są metalowe i bardzo trwałe synchroniczne prowadnice, których używanie nikomu nie powinno sprawić żadnej trudności.

Jeśli szukasz wysokiej jakości stołu o niezwykłym wyglądzie i świetnym wykonaniu - stół ST18 jest doskonałą propozycją właśnie dla Ciebie.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
twardość buku

Opinie klientów o meblu Stół ST18

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt kupić możesz również w zestawie
Zestaw ZT224 Zestaw ZT225
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay