Stół ST2 skos - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna StołyStół ST2 skos

Stół rozkładany ST2 skos

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan Stół ST2 skos
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 1015PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępnych 10 wariantów wykonania
Do zapłaty:
1015PLN

Stół ST2 skos to wariant popularnego stołu ST2. Stół ST2 skos ma zwężane nogi, zamiast prostych, jak w stole ST2.

Stół ST2 skos posiada tradycyjny kształt i aż 10 rozmiarów tego stołu, które mamy w naszej ofercie. Tak duży wybór sprawia, że absolutnie każdy znajdzie tutaj wielkość, która jest najbardziej dopasowana do indywidualnych potrzeb związanych z użytkowaniem stołu ST2 skos. Ten mebel tak samo dobrze będzie wyglądał w salonie, jadalni czy kuchni, jak i w restauracji lub kawiarni.

Stół ST2 skos wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają mu niezmieniony rewelacyjny wygląd przed długie lata oraz odporność na różnego typu odkształcenia wynikające z mechanicznych uszkodzeń. Blat stołu zrobiony jest z płyty fornirowej, którą łatwo można wymienić, dzięki czemu rośnie jeszcze wartość tego klasycznego mebla. Nogi stołu wykonane są z litego drewna bukowego, którego wyjątkowa trwałość sprawdzona jest przez najlepszych producentów mebli. Zarówno nogi, jak i blat stołu pokryte są naturalną dębową okleiną, która jeszcze uatrakcyjnia wygląd tego klasycznego mebla. Blat stołu kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm), a jego długość zależy od wybranego jednego z dziesięciu przygotowanych przez nas rozmiarów stołu ST2.

Do każdego stołu w zależności od wybranego rozmiaru mebla dołączone są dwie wkładki 35 lub 45 centymetrowe, które pozwalają dodatkowo wydłużyć blat. Do rozkładania służą tutaj proste w obsłudze synchroniczne prowadnice, a wszystko z myślą o wygodzie użytkowników stołu ST2.

Jeśli szukasz stołu o klasycznym kształcie, który będzie Ci służył prze długie lata, to ten model jest doskonałym wyborem. Dobrej jakości tworzywo oraz tradycyjny kształt prostokąta sprawiają, że ten stół nigdy się nie znudzi, a spożywane przy nim posiłki będą samą przyjemnością.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 110 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 145 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 180 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
siła dębu

Opinie klientów o meblu Stół ST2 skos

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

18-09-2018
Opinia pozytywnaAga1234

Piękny stół

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay