Taboret Hoker Maxi - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna

Taboret Hoker Maxi

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan Taboret Hoker Maxi

Produkt wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Taboret Hoker Maxi to model, który idealnie wkomponuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza.

Taboret na czterech zgrabnych nogach po mino swej wysokości jest stabilnym stołkiem. Minimalistyczna konstrukcja doskonale sprawdzi się jako nowoczesny taboret do wysp kuchennych czy domowych barków.

Taboret Hoker Maxi to produkt wykonany w całości z drewna bukowego .

Wymiary Taboretu Hoker Maxi:
Wysokość: 75 cm
Szerokość: 34 cm
Szerokość Siedziska: 36x36cm

Szkielet: Taboret hoker Maxi jak już wcześniej wspomnieliśmy jest wykonany w całości z litego drewna bukowego. Dodatkowo całość dla zawieszenia ochrony drewna została pokryta ochronnym lakierem bezbarwnym. Lakier bezbarwny jest w 100% bezpieczny dla alergików.

Siedzisko: Taboret Hoker Maxi dostępny jest w szerokiej gamie tkanin, eko –skórze bądź w skórze naturalnej. To jaką tapicerkę wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Tapicerki oraz wybarwienia możesz wybrać z naszej oferty.

Taboret Hoker Maxi to stołek który ma aż 75 cm wysokości, dzięki czemu można go postawić przy każdym barku. Jest to dobra alternatywa w szczególności gdy nie dysponujemy dużą przestrzenią. Taboret Hoker Maxi dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej jak i tapicerowanej. Zamów już dziś Taboret Hoker Maxi i zyskaj dodatkowe stołki.
twardość buku

Opinie klientów o meblu Taboret Hoker Maxi

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Kanały płatności DotPay