Stół ST21 - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna StołyStół ST21

Szanowni Państwo!

Obecnie przyjmujemy zamówienia z realizacją w drugiej połowie stycznia 2022!

Stół rozkładany ST21

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny Stół ST21
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 1605PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępnych 12 wariantów wykonania
Do zapłaty:
1605PLN

Stół rozkładany ST21 to model z kwadratowym blatem, który stylistyką nawiązuje do industrialnych wnętrz

Kwadratowy stół ST21
powstał dzięki inspiracjom od naszych Klientów, którzy w swoich nowoczesnych wnętrzach chcieliby widzieć niebanalny stół, który dobrze oddaje ducha loftowego industrializmu. Stół ST21 jest kontynuacją linii nowoczesnych stołów zapoczątkowanych przez model ST20.

Blat stołu
wykonany jest z mocnej płyty MDF pokrytej naturalną okleiną dębową. Stół zyskuje swój niepowtarzalny styl za sprawą prostego 5 cm rantu, dzięki któremu wygląda masywniej. Dębowa okleina dzięki szlachetnym rysunkom słoi dodaje klasy i przykuwa wzrok.

Nogi stołu
wykonane są, podobnie jak w modelu ST19, z użyciem konstrukcji typu pająk o przekroju 4x6 cm. Ich budulcem jest lite drewno bukowe, dzięki czemu nogi są odporne na uszkodzenia oraz gładkie. Dzięki temu, nogi sprawiają wrażenie metalowych. "Złamanie" nóg, tzw "koziołek" na nogach znajduje się na wysokości 45cm, co odpowiada wysokości siedzisk. Sprawia to, że stół jest niezwykle ustawny.

Wymiary stołu
Stół kwadratowy ST21 wykonujemy w trzech wymiarach: 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm oraz 110x110cm. ST21 jest stołem rozkładanym, dzięki czemu blat można wydłużyć za pomocą 1, 2 lub 3 wkładek (ich ilość uzależniona od wybranego wariantu stołu), po 45 cm każda. Wkładki trzymane są osobno. Łączymy je z blatem przy pomocy kołków i metalowych otworów opierając na stabilnych prowadnicach. Całość zabezpieczamy przy pomocy haczyków.

Wybarwienia stołu
Stół rozkładany ST21 można wybarwić na dowolny kolor z naszej palety. Pamiętaj, by zaznaczyć, czy decydujesz się na cały mebel w jednym kolorze, czy preferujesz inny kolor blatu i nóg. Mebel przygotujemy w ciągu trzech tygodni (+/-1 tydzień) od dnia złożenia zamówienia a o planowanym terminie dostawy powiadomimy Cię telefonicznie.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
siła dębu

Opinie klientów o meblu Stół ST21

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt kupić możesz również w zestawie
Zestaw ZT256Zestaw ZT256 Zestaw ZT257Zestaw ZT257 Zestaw ZT258Zestaw ZT258 Zestaw ZT259Zestaw ZT259 Zestaw ZT260Zestaw ZT260 Zestaw ZT261Zestaw ZT261 Zestaw ZT262Zestaw ZT262
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
981 opinii
Kanały płatności DotPay