Jesteś tutaj: Strona główna StołyStół ST21

Stół rozkładany ST21

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny Stół ST21
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Na końcu galerii zamieściliśmy również zdjęcia przesłane przez naszych klientów. Możesz dodatkowo zobaczyć je poniżej - kliknij żeby przejść w dół.
od 2163PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 12 wariantów wykonania
Do zapłaty:
2163PLN

Stół rozkładany ST21 to model z kwadratowym blatem, który stylistyką nawiązuje do industrialnych wnętrz

Kwadratowy stół ST21
powstał dzięki inspiracjom od naszych Klientów, którzy w swoich nowoczesnych wnętrzach chcieliby widzieć niebanalny stół, który dobrze oddaje ducha loftowego industrializmu. Stół ST21 jest kontynuacją linii nowoczesnych stołów zapoczątkowanych przez model ST20.

Blat stołu
wykonany jest z mocnej płyty MDF pokrytej naturalną okleiną dębową. Stół zyskuje swój niepowtarzalny styl za sprawą prostego 5 cm rantu, dzięki któremu wygląda masywniej. Dębowa okleina dzięki szlachetnym rysunkom słoi dodaje klasy i przykuwa wzrok.

Nogi stołu
wykonane są, podobnie jak w modelu ST19, z użyciem konstrukcji typu pająk o przekroju 4x6 cm. Ich budulcem jest lite drewno bukowe, dzięki czemu nogi są odporne na uszkodzenia oraz gładkie. Dzięki temu, nogi sprawiają wrażenie metalowych. "Złamanie" nóg, tzw "koziołek" na nogach znajduje się na wysokości 45cm, co odpowiada wysokości siedzisk. Sprawia to, że stół jest niezwykle ustawny.

Wymiary stołu
Stół kwadratowy ST21 wykonujemy w trzech wymiarach: 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm oraz 110x110cm. ST21 jest stołem rozkładanym, dzięki czemu blat można wydłużyć za pomocą 1, 2 lub 3 wkładek (ich ilość uzależniona od wybranego wariantu stołu), po 45 cm każda. Wkładki trzymane są osobno. Łączymy je z blatem przy pomocy kołków i metalowych otworów opierając na stabilnych prowadnicach. Całość zabezpieczamy przy pomocy haczyków.

Wybarwienia stołu
Stół rozkładany ST21 można wybarwić na dowolny kolor z naszej palety. Pamiętaj, by zaznaczyć, czy decydujesz się na cały mebel w jednym kolorze, czy preferujesz inny kolor blatu i nóg. Mebel przygotujemy w ciągu trzech tygodni (+/-1 tydzień) od dnia złożenia zamówienia a o planowanym terminie dostawy powiadomimy Cię telefonicznie.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 125 cm
Rozstaw nóg: 125 cm
siła dębu

Zdjęcia przesłane przez klientów

Zdjęcia, które nadesłali nasi klienci, są doskonałym dowodem na to, jak meble z naszej oferty odnajdują się w dowolnym rodzaju wnętrza i jego aranżacji.

Opinie klientów o Stół ST21

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie