Jesteś tutaj: Strona główna StołyStół ST19L

Stół rozkładany ST19L

Wybarwienie/tapicerka: Dąb craft złoty, Czarny Stół ST19L
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 1796PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 9 wariantów wykonania
Do zapłaty:
1796PLN

Stół ST19 jest najczęściej wybieranym stołem w naszym sklepie. Wielu naszych klientów dopytywało o możliwość wykonania go w kolorystyce idealnie dopasowanej do podłogi w mieszkaniu czy już posiadanych mebli laminowanych. Płyty laminowane są chętnie wykorzystywane we współczesnym wzornictwie meblarskim i wnętrzarskim ze względu na przystępną cenę oraz niemal nieograniczoną kolorystykę.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy produkcję stołu ST19L, który jest wizualnym odpowiednikiem stołu ST19.


Podobnie, jak w przypadku naszego bestselleru - nogi stołu wykonane są z drewna bukowego. Jest ono nie tylko twarde i wytrzymałe, ale też po obróbce idealnie gładkie. Dzięki temu - po pokryciu ich farbą - sprawiają wrażenie metalowych i zyskuja loftowy charakter.
Najczęściej wybieranymi kolorami nóg w tym modelu są czarny i biały, ale na Państwa życzenie możemy je wykonać również w kolorach: grafitowym, szarym i waniliowym.

Blat wykonany jest z laminowanej płyty wiórowej (Kronospan). To rozwiązanie jest uważane za połączenie ekologiczne, funkcjonalne i ekonomiczne. Do produkcji płyt wiórowych wykorzystuje się surowiec drzewny w postaci zrębków, trocin, zrzynek tartacznych, co gwarantuje pełne wykorzystanie ściętych drzew. Płyta jest lżejsza od drewna, ma jednolitą strukturę pod względem właściwości mechanicznych i fizycznych. Ogromną zaletą płyt wiórowych jest zwiększona odporność na ogień, działanie grzybów i pleśni, czy żerowanie owadów (w porównaniu do drewna litego). Również pielęgnacja jest mniej wymagająca niż w produktach drewnianych. Niewątpliwie ważną zaleta jest też niższa cena. Płyty laminowane powstają w wyniku uszlachetnienia surowej płyty wiórowej poprzez połączenie jej z ozdobną warstwą dekoracyjną. Wszystkie elementy płyty laminowanej zostają sprasowane z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia oraz wysokiej temperatury. Stosowane przez nas płyty są laminowane dwustronnie, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w zagresie uwalniania formaldehydu.

Stół rozkładany ST19L wykonujemy z blatem o średnicy 90cm, 100cm i 110cm, do którego dołączone są trzy wkładki. W celu wydłużenia można zastosować jedną, dwie lub wszystkie trzy dostawki długie na 45cm każda. Wkładki trzymamy osobno, a w razie potrzeby układamy je na mocnych prowadnicach na mechaniźmie kulkowym i łączymy przy pomocy metalowych kołków i zbrojonych otworów. Całość zabezpieczamy przy pomocy haczyków.
Stół okrągły rozkładany ST19L to nietuzinkowy, nowoczesny mebel w loftowym stylu. Jego charakterystyczne nogi pozwalają na wiele opcji ustawienia krzeseł, co zapewnia komfort aranżacyjny i użytkowy. Zastosowanie laminowanej płyty wiórowej do wykonania blatu sprawia, że stół jest na każdą kieszeń i można go dopasować kolorystycznie do każdego wnętrza.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm

Opinie klientów o Stół ST19L

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie