Jesteś tutaj: Strona główna DodatkiTekstyliaPoduszka dekoracyjna

Poduszka dekoracyjna

Nowość
Poduszka dekoracyjna
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 30PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępne 4 warianty wykonania
Do zapłaty:
30PLN

Ta ozdobna poduszka typu jasiek z pewnością doda koloru i stylu do każdego wnętrza, a jej elegancki wygląd będzie idealnie pasował do sofy, łóżka lub fotela, podkreślając wyjątkowość aranżacji.

Ozdobna poduszka typu jasiek o wymiarach 40x40 cm oraz 45x45cm wykonana jest z tapicerki użytej na krzesłach lub fotelach, aby tworzyła spójną całość. Na życzenie może być również uszyta z dowolnej innej tkaniny z naszej palety. Opcjonalny silikonowy wkład poduszki zapewnia sprężystość, co sprawia, że jest ona idealna do dekorowania wnętrz i tworzenia ciepłej, przytulnej atmosfery. Poszewka poduszki jest zapinana na dyskretny suwak, który umożliwia łatwe jej zdjęcie i odświeżenie. Ta ozdobna poduszka typu jasiek z pewnością doda koloru i stylu do każdego wnętrza, a jej elegancki wygląd będzie idealnie pasował do sofy, łóżka lub fotela, podkreślając wyjątkowość aranżacji.

Opinie klientów o Poduszka dekoracyjna

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie