Jesteś tutaj: Strona główna DodatkiTekstyliaTkanina 1 metr bieżący

Tkanina 1 metr bieżący

Nowość
Tkanina 1 metr bieżący
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
35PLN

Cena brutto z 23% VAT/mb

Dostępny 1 wariant wykonania
Do zapłaty:
35PLN

Oferujemy wysokiej jakości tkaniny tapicerskie na metry, które pozwolą Ci na przeprowadzenie samodzielnej renowacji Twoich starych mebli.

Oferujemy wysokiej jakości tkaniny tapicerskie na metry, które pozwolą Ci na przeprowadzenie samodzielnej renowacji Twoich starych mebli. Standardowa szerokość wałka to 142cm +/- 1cm, a sprzedajemy je w pełnych metrach bieżących, co daje Ci swobodę w doborze ilości potrzebnej do Twojego projektu. Dzięki temu, możesz obić swoje stare meble w domu tą samą tapicerką, co nowe krzesła zakupione u nas, tworząc spójny wystrój w całym pomieszczeniu. Wybierz jedną z naszych tkanin tapicerskich na metry i przekonaj się, jak łatwo i efektywnie można odmienić wygląd swojego wnętrza!

Opinie klientów o Tkanina 1 metr bieżący

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie