Od 22.04-04.05 sklep stacjonarny będzie nieczynny. Sklep internetowy będzie działał bez zmian. Zapraszamy do zakupów online!

Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła bukoweKrzesło dębowe Patyczak

Krzesło dębowe Patyczak

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny Krzesło dębowe Patyczak

Produkt wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Dębowa trwałość w stylistyce retro.

Patyczaki zdobyły nasz rynek na początku lat 60tych. Kultowy model Lilla Aland ukazał się w Radomsku jako A-5910. Szybko podbił serca Polek i Polaków, przez co zaczął być naśladowany przez wszystkie zakłady meblarskie w czasach PRL.

Lekka konstrukcja krzesła i naturalne dębowe drewno sprawiają, ze jest to mebel na lata. Możliwość wybarwienia go na dowolny kolor pozwala na swobodną aranżację. Np. kolor biały pozwala łączyć je z pełnym delikatności i słońca stylem prowansalskim, ciepłe brązy wpiszą je w styl klasyczny lub rustykalny, a czarne wybarwienie nada mu nowoczesnego charakteru.
Oparcie to sześć toczonych szczebelków o średnicy 2cm, zwieńczonych solidną dębową koroną.
Na szczególną uwagę zasługuje siedzisko. Wykonane z dębowej sklejki jest głęboko profilowane (łuk 3cm) pozwalając na wielogodzinny komfort siedzenia. Grubość 3 cm dodaje krzesłu ludowego charakteru.
Całość dopełniają toczone nóżki o średnicy 3 cm.

Połączenie twardego i odpornego na zarysowania oraz wgniecenia dębu z lekką ażurową formą krzesła, to gwarancja ponadczasowego piękna i trwałości.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
81 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
48 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
36 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
44 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
44 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
40 cm
Głębokość siedziska

Opinie klientów o Krzesło dębowe Patyczak

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie