Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT86

Zestaw stół i krzesła ZT86

Stół ST7 - wysokość 76 cm
Krzesło KB17 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Olcha, Olcha, Zestaw ZT86

Owalny blat stołu ST7 oraz nietuzinkowy wygląd oparć krzeseł KB17 przyciągają wzrok i sprawiają, że zestaw ZT86 może być ozdobą niejednego wnętrza.

Ten komplet mebli to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie pomysłową stylizację oraz najwyższej jakości wykonanie. Zestaw ZT86 świetnie będzie prezentował się w pokoju gościnnym, salonie lub jadalni. Ponieważ przygotowaliśmy aż 13 wariantów tego kompletu mebli , to niezależnie, jakiej wielkości jest pomieszczenie, do którego chcesz wstawić zestaw ZT86, na pewno znajdziesz w naszej ofercie wariant dla siebie.

Na siedziskach oraz dolnej części oparć krzeseł KB17 znajduje się miękka pianka oraz wysokiej jakości tapicerka, które zapewniają komfort nawet długo godzinnego siedzenia. Szkielety krzeseł oraz nogi stołu ST7 wykonane są z litego drewna bukowego. Podstawę blatu stołu stanowi płyta fornirowa. Jest ona tutaj pokryta naturalną okleiną dębową. To tworzywo do złudzenia przypomina lite drewno, a ma tę zaletę, że nigdy nie pojawią się na nim ani szczeliny, ani szpary. Dodatkowo jest niezwykle wytrzymałe na różnego typu uszkodzenia.

Wymiary krzesła KT17 to: szer.: 42 cm, wys.: 100 cm, głęb.: 46 cm. Blat stołu ST7 kończy się na wysokości 78 cm, a jego długość zależy od zamówionego wariantu. Do rozłożenia blatu służą synchroniczne prowadnice, których obsługa nie powinna nikomu sprawić trudności. Zarówno kolor wybarwienia mebli, jak i rodzaj tapicerki każdy nasz Klient może wybrać indywidualnie z naszej szerokiej oferty. Dzięki tej możliwości można otrzymać meble pasujące idealnie do pomieszczenia, w którym mają one zostać postawione.

Każdy, kto szuka świetnej jakości kompletu mebli, na pewno będzie zadowolony z wyboru zestawu ZT86. To meble na długie lata, które przez cały okres użytkowania będą się tak samo atrakcyjnie prezentowały. Złóż u nas zamówienie na ten niezwykły komplet i ciesz się eleganckimi meblami, które będą podziwiali wszyscy Twoi goście.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 44 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 120 cm
Rozstaw nóg: 67 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 155 cm
Rozstaw nóg: 67 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 190 cm
Rozstaw nóg: 67 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT86

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zestaw wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie