Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT95

Zestaw stół i krzesła ZT95

Stół ST13 - wysokość 76 cm
Krzesło drewniane KB32 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Zestaw ZT95
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Na końcu galerii zamieściliśmy również zdjęcia przesłane przez naszych klientów. Możesz dodatkowo zobaczyć je poniżej - kliknij żeby przejść w dół.
od 3453PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 9 wariantów zestawu
Do zapłaty:
3453PLN

Elegancja połączona z nowoczesnym design’em i świetną jakością wykonania to najkrótsza charakterystyka tego atrakcyjnego kompletu mebli, obok którego żaden miłośnik piękna nie może przejść obojętnie.

Zestaw ZT95 oferujemy aż w 9 wariantach, które różnią się liczbą krzeseł KB32 oraz wielkością stołu ST13. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy znajdzie wariant zestawu, który najbardziej będzie odpowiadał jego potrzebom. Zestaw ZT95 świetnie będzie prezentował się w nowoczesnym salonie, jadalni czy restauracyjnej sali.

Zarówno nogi stołu ST13, jak i szkielety krzeseł KB32, zrobione są z litego drewna bukowego, które jest tworzywem wyjątkowo trwałym i świetnie sprawdza się przy produkcji mebli. Blat stołu ST13 wykonany jest z płyty fornirowej, która tutaj pokryta jest naturalną okleiną dębową. To tworzywo do złudzenia przypomina lite drewno, a ma tę zaletę, że w jego strukturze nigdy nie pojawią się żadne szczeliny czy szpary.

Proponujemy bogatą kolorystykę wybawień mebli oraz wiele rodzajów tapicerek, przy pomocy których każdy Klient może zaprojektować własny zestaw ZT95, który idealnie będzie pasował do wystroju wybranego wnętrza. Stół ST13 kończy się na wysokości 76 cm (+/-1 cm), a jego średnica zależy od zamówionego wariantu oraz liczby użytych wkładek. Do każdego stołu dokładamy trzy wkładki, którymi można przedłużyć blat stołu o 45, 90 i 135 cm. Do przesyłki dokładamy filcowy materiał pod nogi krzeseł.

Każdy miłośnik okrągłych blatów i eleganckich kształtów na pewno będzie zadowolony z zestawu ZT95. Jego staranne wykonanie oraz nietuzinkowy design sprawiają, że ten zestaw świetnie będzie służył szczęśliwemu nabywcy przez długie lata. Wybierz wariant i kolor wybarwienia, które najbardziej będą pasowały do wybranego przez Ciebie wnętrza i ciesz się rezultatem udanych zakupów przez naprawdę długi okres czasu.
Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
85 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
55 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
36 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
47 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
44 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
40 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
siła dębu, twardość buku

Zdjęcia przesłane przez klientów

Zdjęcia, które nadesłali nasi klienci, są doskonałym dowodem na to, jak meble z naszej oferty odnajdują się w dowolnym rodzaju wnętrza i jego aranżacji.

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT95

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

23-01-2022
Opinia pozytywnaAdam

Wszystko w jak najlepszym porządku, zarówno stół jak i krzesła są porządnej jakości. Cały zestaw pierwszorzędnie spełnia swoją funkcję.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST13Stół ST13 Krzesło drewniane KB32Krzesło drewniane KB32
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie