Od 22.04-04.05 sklep stacjonarny będzie nieczynny. Sklep internetowy będzie działał bez zmian. Zapraszamy do zakupów online!

Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT126

Zestaw stół i krzesła ZT126

Stół ST3 - wysokość 78 cm
Krzesło drewniane GR1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Gusto 20 Zestaw ZT126
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 2672PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 12 wariantów zestawu
Do zapłaty:
2672PLN

Wybierając jeden z wariantów tego zestawu możesz zdobyć komplet do salonu, który pomieści aż 12 osób.

Mając taki zestaw mebli można zorganizować niejedno spotkanie towarzyskie. Zestaw ZT126 oferujemy aż w 12 wariantach , tak że są to meble zarówno do niewielkiej kuchni, jak i dużej jadalni, salonu czy restauracyjnej sali. Interesujący design krzeseł GR1 oraz prosty tradycyjny kształt stołu ST3 sprawiają, że jest to jedyny w swoim rodzaju komplet mebli.

Nogi przy stole ST3 są z drewna litego,natomiast blat stanowi płyta fornirowa, całość pokryta jest wysokiej klasy naturalną okleiną dębową. To tworzywo sprawia, że meble wyglądają identycznie, jak te wykonane z drewna dębowego, a ma tę zaletę, że nigdy w jego strukturze nie powstaną żadne szczeliny czy szpary. Szkielety krzeseł zrobione są z drewna bukowego, które cenione jest za swoją wyjątkową twardość. Na siedziskach krzeseł GR1 znajdują się pianka poliuretanowa oraz dobrej jakości tapicerka, które zapewniają wyjątkowy komfort siedzenia na tych meblach.

Blat stołu kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm), jego długość zależna jest od zamówionego wariantu oraz liczby użytych wkładek. Do każdego zestawu dokładamy dwie wkładki, które dodatkowo przedłużają blat stołu ST3. Do rozłożenia stołu służą synchroniczne prowadnice. Aby jeszcze uatrakcyjnić robienie u nas zakupów, proponujemy, aby każdy Klient sam wybrał kolor wybarwienia drewna oraz rodzaj tapicerki dla zestawu ZT126. Dzięki tej możliwości do każdego trafią dokładnie takie meble, jakich ktoś potrzebuje, aby uatrakcyjnić wnętrze swojego domu.

Każdy, kto szuka atrakcyjnego, starannie wykonanego zestawu mebli powinien zwrócić uwagę na zestaw ZT126. Te wysokiej klasy krzesła i stół dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu , do którego zostaną wstawione, a do tego są takie wygodne, że świetnie będą służyły przez naprawdę długi okres czasu.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
108 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
55 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
32 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
46 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
45 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
42 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT126

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

07-04-2022
Opinia pozytywnaWaldemar

Meble prezentują się znakomicie, jakość i wykończenie wzorowe. Dostawa zgodnie z zamówieniem. Całość zamówienia rewelacja ! :)

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST3Stół ST3 Krzesło drewniane GR1Krzesło drewniane GR1
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie