Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT128

Zestaw stół i krzesła ZT128

Stół ST3 - wysokość 78 cm
Krzesło WR1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Biały, Zestaw ZT128

Zestaw ZT128 to połączenie gustownych krzeseł WR1 z klasycznym stołem ST3, które świetnie będzie prezentowało się w takich pomieszczeniach jak nowoczesne jadalnie, kuchnie czy modne lokale.

Zestaw ZT128 wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują długoletnie użytkowanie tego wyjątkowego kompletu mebli. Oferujemy aż 13 wariantów tego niezwykłego produktu, tak że każdy może wybrać dokładnie taką liczbę krzeseł i długość blatu, które idealnie będą pasowały do wielkości wybranego wnętrza.

Podstawę blatu stołu ST3 stanowi płyta fornirowa. Pokryta jest ona tutaj naturalną okleiną dębową, która do złudzenia przypomina lite drewno, a ma tę zaletę, że nigdy w jej strukturze nie pojawią się żadne szpary czy szczeliny. Nogi stołu, tak jak i szkielety krzeseł WR1, zrobione są z litego drewna bukowego, które jest niezwykle twarde i świetnie sprawdza się przy tego typu produkcjach. Na siedziskach i oparciach krzeseł znajduje się miękka pianka oraz wysokiej jakości tapicerka, które gwarantują wygodę siedzenia. Krzesło WR1 ma wymiary: szer.: 47 cm, wys.: 82 cm, głęb.: 42 cm. Blat stołu ST3 kończy się na wysokości 78 cm, a jego długość zależy od wybranego wariantu oraz liczby zastosowanych wkładek. Do rozłożenia blatu służą proste w obsłudze synchroniczne prowadnice. Zarówno kolor wybarwienia mebli, jak i rodzaj tapicerki można wybrać dowolny.

Nasza oferta jest tak bogata, że z pewnością każdy znajdzie kolorystykę zestawu ZT128, która idealnie będzie pasowała do wystroju pomieszczenia, w którym ten atrakcyjny komplet ma zostać postawiony.

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, które razem tworzą jedyny w swoim rodzaju komplet, to zestaw ZT128 jest dla Ciebie idealną propozycją. Wybierz wariant, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i zamów ten atrakcyjny komplet mebli jeszcze dzisiaj. Gwarantujemy, że nigdy nie pożałujesz tej decyzji.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT128

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zestaw wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie