Od 22.04-04.05 sklep stacjonarny będzie nieczynny. Sklep internetowy będzie działał bez zmian. Zapraszamy do zakupów online!

Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT154

Zestaw stół i krzesła ZT154

Stół ST2 biały - wysokość 76 cm
Krzesło drewniane RM1 białe - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Biały, Boss 06 Zestaw ZT154
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 2904PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 10 wariantów zestawu
Do zapłaty:
2904PLN

Modny bielony kolor, nowoczesny design i wysoka funkcjonalność to najkrótsza charakterystyka zestawu ZT154, który cieszy się w naszej ofercie dużym powodzeniem.

Ten komplet mebli rozjaśni każde wnętrze i świetnie będzie się prezentował w takich pomieszczeniach jak kuchnie, jadalnie czy klimatyczne lokale. Oferujemy 10 wariantów tego atrakcyjnego zestawu, które różnią się wielkością białego stołu ST2 oraz liczbą białych krzeseł RM1. Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie u nas wariant dla siebie, który idealnie będzie pasował do wielkości wybranego wnętrza.

Szkielety białych krzeseł RM1 zrobione są z drewna bukowego, które jest tworzywem wyjątkowo twardym i świetnie sprawdza się przy produkcji mebli. Na siedziskach krzeseł znajduje się miękka pianka poliuretanowa oraz wysokiej jakości obicie tapicerskie, które każdy Klient może indywidualnie wybrać z naszej szerokiej oferty. Dzięki temu, zamówiony zestaw będzie idealnie pasował do wystroju wnętrza, w którym zostanie postawiony.

Podstawą blatu białego stołu ST2 jest płyta fornirowa,a nogi to lite drewno, całość tutaj pokryta jest naturalną okleiną dębową. To tworzywo do złudzenia przypomina lite drewno, a ma tę zaletę, że w jego strukturze nigdy nie pojawią się żadne szczeliny czy szpary. Blat stołu kończy się na wysokości 76 cm (+/-1 cm), a jego wielkość zależy od zamówionego wariantu oraz liczby użytych wkładek. Do każdego kompletu dodajemy dwie wkładki, którymi można przedłużyć blat stołu. Do każdej przesyłki dodajemy filcowy materiał pod nogi krzeseł.

Jeśli szukasz dobrze zrobionego, jasnego kompletu mebli, to na pewno będziesz zadowolony z zestawu ZT154. Wybierz jeden z wariantów tego atrakcyjnego kompletu mebli, zamów go i ciesz się jego urodą oraz funkcjonalnością razem z bliskimi przez długie lata.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
87 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
49 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
43 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
46 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
46 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
43 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 110 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT154

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST2 białyStół ST2 biały Krzesło drewniane RM1 białeKrzesło drewniane RM1 białe
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie