Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT184

Zestaw stół i krzesła ZT184

Stół ST13 - wysokość 76 cm
Krzesło drewniane AS1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Florencja 2522 Zestaw ZT184
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Na końcu galerii zamieściliśmy również zdjęcia przesłane przez naszych klientów. Możesz dodatkowo zobaczyć je poniżej - kliknij żeby przejść w dół.
od 3547PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 9 wariantów zestawu
Do zapłaty:
3547PLN

Wygodne i zarazem atrakcyjne krzesło AS1 tworzy tutaj w połączeniu ze stołem ST13 niezapomniany komplet, który nie tylko przyciąga wzrok, ale w dodatku dodaje charakteru każdemu wnętrzu, do którego zostanie wstawiony.

Dobrej jakości surowce oraz solidne wykonanie, z którymi mamy tutaj do czynienia, to najlepsza gwarancja zadowolenia klientów. Z zestawem ZT184 każde przyjęcie jest udane i wszyscy goście zawsze zadowoleni.

Aby jeszcze uatrakcyjnić tę ofertę, to dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka wariantów tego nietuzinkowego kompletu mebli. Różnią się one długością blatu stołu ST13 oraz liczbą krzeseł AS1 . W dodatku u nas klient ma wpływ również na wybór koloru wybarwienia drewna oraz rodzaj tapicerki, który zostanie użyty do obicia siedziska oraz oparcia krzesła. Dzięki tym udogodnieniom każdy może wejść w posiadanie dokładnie takiego kompletu mebli, który w 100% będzie pasował do wystroju wybranego pomieszczenia.

Szkielet krzesła wykonany jest z litego drewna bukowego , dzięki któremu meble nie tylko wyglądają, ale i w rzeczywistości naprawę są niezwykle solidne. Podstawą blatu jest płyta fornirowa, która tutaj dla wzmocnienia jej struktury została pokryta okleiną dębową. Do rozłożenia blatu używane są prowadnice stalowe, których obsługa nikomu nie powinna przysporzyć problemów.

Jeśli szukasz kompletu mebli, który na co dzień, dzięki okrągłemu blatowi, nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu, a w razie potrzeby pomieści dodatkowych gości oraz jesteś miłośnikiem tradycyjnych obijanych tapicerką krzeseł, to zestaw ZT184 z pewnością wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Zrób prezent sobie i swoim bliskim zamawiając taki wariant tego kompletu mebli, który sprawi Wam najwięcej radości.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
81 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
52 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
44 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
48 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
45 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
43 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
siła dębu, twardość buku

Zdjęcia przesłane przez klientów

Zdjęcia, które nadesłali nasi klienci, są doskonałym dowodem na to, jak meble z naszej oferty odnajdują się w dowolnym rodzaju wnętrza i jego aranżacji.

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT184

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST13Stół ST13 krzesło bukowe tapicerowane as1Krzesło drewniane AS1
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie