Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT187

Zestaw stół i krzesła ZT187

Stół ST5 - wysokość 76 cm
Krzesło drewniane CP1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Pisello 06 Zestaw ZT187
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 2608PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 13 wariantów zestawu
Do zapłaty:
2608PLN

Wyjątkowy wygląd krzeseł CP1 oraz tradycyjny kształt stołu ST2 sprawiają, że zestaw ZT187 to idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie komfort w najlepszym wykonaniu.

Dzięki dostępności ZT187 w kilku wariantach, które różnią się liczbą krzeseł oraz długością blatu każdy ma szansę wybrać do swojego domu dokładnie taki zestaw mebli, który w 100% będzie odpowiadał potrzebom domowników oraz który idealnie będzie pasował do wystroju wnętrza pomieszczenia, w którym zostanie postawiony.

Dzięki litemu drewnu bukowemu , z którego wykonany jest szkielet krzesła CP1 , ten zestaw jest wyjątkowo wytrzymały na różnego typu uszkodzenia. Gwarantuje to również zrobiony z pokrytej okleiną dębową fornirowy blat stołu oraz starannie wyselekcjonowane materiały wykorzystane przy produkcji tych niezwykłych mebli.

Na siedzisku krzesła CP1 znajduje się elastyczna pianka pokryta wysokiej jakości tkaniną, dzięki której siedzenie na tym meblu to sama przyjemność. Kolor obicia można wybrać dowolny, tak aby zestaw ZT187 idealnie pasował zarówno do koloru ścian wnętrza, w którym zostanie postawiony, jak i do wszystkich innych znajdujących się w tym pomieszczeniu mebli.

Zarówno wymiary krzesła CP1 , jak i wysokość blatu stołu ST2 , zostały specjalnie dopasowane do potrzeb i komfortu osób uwielbiających spędzać czas przy stole na pogaduszkach w gronie rodzinnym oraz przy pysznych potrawach ze znajomymi. Funkcjonalny blat, który w każdej chwili można rozłożyć jest najlepszą gwarancją tego, że zestaw ZT187 będzie idealny w każdej sytuacji, nawet w momencie, kiedy zjawią się niezapowiedziani goście. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Jeśli szukasz klasycznego zestawu mebli, który swoim wyglądem zauroczy każdego i który będzie świetnie Ci służył przez długie lata, to zestaw ZT187 jest dla Ciebie idealny. Zrób prezent swoim bliskim i jeszcze dzisiaj skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty. Gwarantujemy, że nigdy nie pożałujesz swojej decyzji.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
100 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
55 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
34 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
46 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
45 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
40 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 110 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 145 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 180 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT187

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST5Stół ST5 Krzesło drewniane CP1Krzesło drewniane CP1
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie