Od 22.04-04.05 sklep stacjonarny będzie nieczynny. Sklep internetowy będzie działał bez zmian. Zapraszamy do zakupów online!

Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw ZT202D (krzesła dębowe)

Zestaw ZT202D (krzesła dębowe)

Stół ST16 - wysokość 76 cm
Krzesło dębowe CS1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Zestaw ZT202D (krzesła dębowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Na końcu galerii zamieściliśmy również zdjęcia przesłane przez naszych klientów. Możesz dodatkowo zobaczyć je poniżej - kliknij żeby przejść w dół.
od 3697PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 5 wariantów zestawu
Do zapłaty:
3697PLN

Zestaw ZT202D to jedna z ciekawszych propozycji w naszej ofercie, a wszystko to dzięki nietuzinkowemu kształtowi oparć dębowych krzeseł CS1 oraz szkieletu rozkładanego stołu ST16.

Ten zestaw świetnie będzie pasował do eleganckiej jadalni, salonu czy restauracji. Jego staranne wykonanie ze świetnej jakości materiałów to najlepsza gwarancja zadowolenia z zakupu.

Wykonane z litego dębowego drewna szkielety krzeseł CS1 w połączeniu z pokrytymi dębową okleiną fornirowym blatem oraz nogami stołu ST16, które zostały zrobione z litego drewna bukowego, tworzą komplet, obok którego żaden miłośnik pięknych mebli nie będzie mógł przejść obojętnie.

Rodzaj oraz kolor tapicerki, którą pokryte są siedziska oraz oparcia dębowych krzeseł CS1 można dowolnie wybrać z naszej bogatej oferty i tym samym zamówić zestaw ZT202D, który w 100% będzie pasował do kolorystyki wybranego wnętrza. O funkcjonalności tego kompletu mebli świadczy również to, iż w każdym z wariantów istnieje możliwość rozłożenia blatu stołu ST16, a służą do tego specjalnie przygotowane 35 lub 45 cm wkładki.

Dzięki temu tradycyjnych rozmiarów komplet można przemienić w zestaw mebli idealnie nadający się na małe przyjęcie. Możliwość rozłożenia blatu przy pomocy prostych w obsłudze synchronicznych prowadnic oraz dostawienie dodatkowych dębowych krzeseł CS1 to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chętnie zapraszają do domu gości.

Wybierz najlepszy dla siebie wariant zestawu ZT202D i ciesz się dobrą inwestycją przez długie lata razem z najbliższymi. Rozkładany, okrągły stół ST16 w połączeniu z dębowymi krzesłami CS1 tworzą komplet, obok którego żaden miłośnik pięknych i funkcjonalnych mebli nie może przejść obojętnie.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
94 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
53 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
43 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
48 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
46 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
43 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 50 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 130 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 165 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 200 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
siła dębu

Zdjęcia przesłane przez klientów

Zdjęcia, które nadesłali nasi klienci, są doskonałym dowodem na to, jak meble z naszej oferty odnajdują się w dowolnym rodzaju wnętrza i jego aranżacji.

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT202D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST16Stół ST16 Krzesło dębowe CS1 Krzesło dębowe CS1
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie