Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw ZT203D (krzesła dębowe)

Zestaw ZT203D (krzesła dębowe)

Stół ST16 - wysokość 76 cm
Krzesło dębowe MT1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15 Zestaw ZT203D (krzesła dębowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Na końcu galerii zamieściliśmy również zdjęcia przesłane przez naszych klientów. Możesz dodatkowo zobaczyć je poniżej - kliknij żeby przejść w dół.
od 3709PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 5 wariantów zestawu
Do zapłaty:
3709PLN

Zestaw ZT203D został zaprojektowany z myślą o tych wszystkich, którzy w meblach cenią sobie nie tylko atrakcyjny design, ale i staranne wykonanie ze świetnej jakości materiałów.

Dębowe krzesła MT1 w połączeniu z rozkładanym stołem ST16 tworzą komplet, którego zakup będzie udaną inwestycją na długie lata. Te meble świetnie pasują do salonu, jadalni oraz restauracyjnej sali.

Szkielety dębowych krzeseł MT1 zostały wykonane z litego drewna dębowego. Na ich siedziskach znajduje się pianka poliuretanowa oraz dobrej jakości materiał tapicerski, które razem gwarantują najwyższy komfort siedzenia nawet podczas wielu godzin spędzonych na przyjęciu. Kolor oraz rodzaj tapicerki każdy może wybrać indywidualnie z naszej niemałej oferty.

Fornirowy blat oraz zrobione z litego drewna bukowego nogi stołu ST16 zostały tutaj pokryte okleiną dębową. Wszystko to sprawia, że zestaw ZT203D nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale i jest odporny na rozmaitego rodzaju uszkodzenia.

Wymiary stołu ST16 zależą od tego, który z wariantów zestawu ZT203D zostanie zamówiony oraz od tego, czy Klient rozłoży go wykorzystując do tego jedną lub dwie dodawane do każdego stoły ST16 wkładki. Ich długość to w zależności od zamawianego wariantu 35 cm lub 45 cm. Dzięki tym wkładkom zawsze można zamienić klasyczny zestaw ZT203D w komplet mebli idealnie nadający się swoim rozmiarem na małe przyjęcia.

Każdy, kto szuka mebli z klasą, z pewnością powinien uważnie przyjrzeć się tej naszej ofercie. Zestaw ZT203D to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrej jakości, eleganckie meble o niebanalnym wyglądzie. Zamów dębowe krzesła MT1 razem z rozkładanym stołem ST16 już dzisiaj i przez lata ciesz się z dobrego zakupu.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
94 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
53 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
44 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
48 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
46 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
42 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 50 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 130 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 165 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 200 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
siła dębu

Zdjęcia przesłane przez klientów

Zdjęcia, które nadesłali nasi klienci, są doskonałym dowodem na to, jak meble z naszej oferty odnajdują się w dowolnym rodzaju wnętrza i jego aranżacji.

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT203D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST16Stół ST16 Krzesło tapicerowane dębowe MT1Krzesło dębowe MT1
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie