Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw ZT211 (krzesła dębowe)

Zestaw ZT211 (krzesła dębowe)

Stół ST5 - wysokość 76 cm
Krzesło dębowe AL1 - drewno
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny Zestaw ZT211 (krzesła dębowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 2792PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 13 wariantów zestawu
Do zapłaty:
2792PLN

Klasyczne kształty, staranne wykonanie z dobrej jakości materiałów oraz wybór jednego z kilkunastu wariantów to najlepsza charakterystyka zestawu ZT211.

Ten elegancki komplet mebli będzie wspaniale wyglądał zarówno w jadalni, jak i w kuchni, w restauracji czy w kawiarni. Dzięki niebanalnemu designowi będzie funkcjonalną ozdobą każdego pomieszczenia, do którego zostanie wstawiony. O jego wyjątkowości decydują dębowe krzesła AL1 oraz rozkładany stół ST5.

Blat stołu ST5 został wykonany z płyty fornirowej, a nogi zrobiono z litego drewna . Całość pokrywa okleina dębowa, dzięki której ten mebel idealnie pasuje do dębowych krzeseł AL1 . Ich szkielety zostały zrobione z litego drewna , na które nałożono bezbarwny lakier ochronny. Wszystko to sprawia, że zestaw ZT211 ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i jest wyjątkowo odporny na rozmaitego typu próby uszkodzenia. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy go w kilkunastu wariantach, które równią się liczą dębowych krzeseł AL1 oraz wielkością stołu ST5. Wybierz wariant, który idealnie pasuje do rozmiaru pomieszczenia, w którym zestaw ZT211 ma znaleźć swoje miejsce i ciesz się funkcjonalnym kompletem mebli przez długie lata. Blat stołu ST5 zawsze można rozłożyć przy pomocy prostych w obsłudze synchronicznych prowadnic dokładając do niego jedną lub dwie wkładki. Dla wszystkich, którzy lubią miękkie siedziska przygotowaliśmy specjalne poduszki, które dodatkowo można indywidualnie u nas zamówić, a dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy filc pod nogi krzeseł, który dodajemy do każdej przesyłki.

Każdy, kto szuka nowoczesnych mebli wykonanych z dbałością o każdy szczegół, powinien przyjrzeć się uważnie zestawowi ZT211. Dębowe krzesła AL1 oraz rozkładany stów ST5 to dobry wybór na wiele lat. Zamów go już teraz i ciesz się nim razem z najbliższymi i Waszymi gośćmi.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
90 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
53 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
42 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
44 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
44 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
42 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 110 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 145 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 180 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
siła dębu

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT211 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST5Stół ST5 Krzesło dębowe AL1Krzesło dębowe AL1
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie