Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła Biesiadny K1

Zestaw stół i krzesła Biesiadny K1

Stół Biesiadny ST11 - wysokość 76 cm
Krzesło drewniane KB1 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Mahoń, Braid 3004 Zestaw Biesiadny K1

Zestaw Biesiadny czyli stół z krzesłami K1 to kolejna propozycja dla osób, które potrzebują pomieścić przy jednym stole dużą ilość osób, jednocześnie na co dzień chcą korzystać ze stołu o mniejszych rozmiarach. Krzesło K1 będące częścią zestawu, swoim majestatem pięknie wpisuje się w schludną i klasyczną estetykę zestawu.Zastosowanie:
Zestaw stół z krzesłami Biesiadny K1 znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak salon lub jadalnia. Może być również wykorzystany w salach konferencyjnych, kawiarniach lub restauracjach. Stół S11, należący do zestawu, jest stołem rozkładanym. Przed rozłożeniem stół ma 160 cm lub 200 cm, a dzięki czterem (można z nich korzystać niezależnie) wkładkom po 50 cm każda rozkładającego się aż do 360 lub 400 cm! Przy tym stole można ustawić aż 16 krzeseł!

Wykonanie:
Stół S11 jest rozkładany, prostokątny o wymiarach 160 x 100 cm lub 200 x 100 cm. Jest to bardzo funkcjonalny mebel, którego rozkładanie jest niezwykle proste. Posiada 4 wkładki po 50 cm każda i rozkłada się, zależnie od wybranego wariantu od 3,6m lub 4 m. Wkładki można stosować zamiennie, jedną, dwie, trzy lub cztery. Mebel mieści do 16 krzeseł. Stół rozłożony do takiej długości musi być odpowiednio stabilny. Dlatego też, stół S11 posiada chowane nogi, które zapewniają mu bezpieczne użytkowanie. Nogi stołu wykonane są z litego buku, a blat stołu oklejony jest naturalną drzewną okleiną. Blat stołu może być wykonany w innym kształcie - prostokąt, półowal bądź owal. Blat stołu kończy się na wysokości 78 cm.
Krzesło K1 to mebel wykonany z twardego i trwałego litego drewna bukowego. Drewno bukowe swoją twardością dorównuje meblom wykonanym z dębu. Wymiary krzesła: (szer/wys/głęb): 42 x 100 x 47 cm. Podsumowanie:
Zestaw Biesiadny stół z krzesłami K1 składa się z rozkładanego stołu S11 oraz wygodnych krzeseł K1. Stół w pozycji złożonej ma 160 lub 200 cm długości (zależy od wariantu). Rozkładanie stołu jest bardzo proste dzięki. Po rozłożeniu stół, w zależności od ilości zastosowanych wkładek, osiągać może do 360 lub 400 cm długości. Przy takim stole zmieścimy do 16 krzeseł!

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 140 cm
Rozstaw nóg: 110 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 190 cm
Rozstaw nóg: 160 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 240 cm
Rozstaw nóg: 210 cm
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Długość: 290 cm
Rozstaw nóg: 260 cm
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
Długość: 340 cm
Rozstaw nóg: 310 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw Biesiadny K1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zestaw wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie