Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła D9

Zestaw stół i krzesła D9

Stół dębowy ST25 - wysokość 77 cm
Krzesło dębowe Bergen - drewno + tkanina
Promocja
Bestseller Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Salvador 8 Zestaw D9
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 4941PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 8 wariantów zestawu
Do zapłaty:
5059PLN

Zestaw D9 to połączenie stołu dębowego ST25 z krzesłami dębowymi Bergen.

Stół rozkładany ST25 z dębu to harmonijne połączenie praktyczności, stabilności i estetyki. Wytworzony z najwyższej klasy drewna dębowego, ten nowoczesny stół o okrągłym kształcie to inwestycja na lata. Gruby, 4-centymetrowy blat występuje w trzech różnych średnicach (90 cm, 100 cm, 110 cm), co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Innowacyjny mechanizm rozsuwania blatu na solidnych prowadnicach z układem kulkowym pozwala na rozszerzenie stołu o 45 cm lub nawet o imponujące 90 cm. Wkłady można przechowywać oddzielnie, a podczas użytkowania łatwo łączyć z blatem za pomocą zbrojonych otworów, metalowych kołków i haczyków. Prowadnice są elegancko zamaskowane dwunastocentymetrową osłoną, nadając meblowi dodatkowej finezji i nowoczesnego stylu.

Stół dębowy ST25 nie tylko gwarantuje funkcjonalność, ale także stanowi wyjątkową ozdobę Twojego wnętrza. Dębowe nogi, stopniowo zwężające się ku dołowi, nadają mu lekkości oraz charakterystycznego, vintage'owego wyrazu. Doskonale zaprojektowana konstrukcja i solidne elementy montażowe zapewniają trwałe połączenie wszystkich części mebla w jedną, spójną i mocną całość.

Krzesło Bergen to kolejne naszej linii krzeseł dębowych zapoczątkowanych przez Oslo i kontynuowanej przez bestsellerowe krzesło Split. Z obu poprzedników ma to, co najlepsze - mocne oparcie i lekkie siedzisko.

Stelaż wykonany jest z litego drewna dębowego. Surowiec ten od wieków jest jednym z najczęściej wybieranych w przemyśle meblarskim ze względu na wyjątkową trwałość materiału. Kolorystycznie może pozostać w swoim naturalnym kolorze lub mogą Państwo wybrać jedno z naszej bogatej palety wybarwień.

Siedzisko wypełnia plastyczna i sprężysta poliuteranowa pianka tapicerska, która może być obita dowolną spośród naszych tapicerek. Aby dopasować je idealnie - zapraszamy do zamówienia darmowych próbek spośród tkanin, plcecionek, skór, czy ekoskór.Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
93 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
55 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
32 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
49 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
42 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
45 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 135 cm
Rozstaw nóg: 88 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 180 cm
Rozstaw nóg: 133 cm

Opinie klientów o zestawie Zestaw D9

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół dębowy ST25Stół dębowy ST25 Krzesło dębowe BergenKrzesło dębowe Bergen
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie