Zamów dzisiaj, by otrzymać meble z Gwarantowaną Dostawą do Świąt!

Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT52

Zestaw stół i krzesła ZT52

Stół ST4A - wysokość 78 cm
Krzesło tapicerowane CK4 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Florencja 2521 Zestaw ZT52

Zestaw ZT52 to nietuzinkowy komplet mebli, który świetnie będzie się prezentował w gościnnym pokoju, nowoczesnym salonie, jadalni lub klimatycznym lokalu.

Świetnej jakości wykonanie łączy się tutaj z niebanalnym wzornictwem i tworzy zestaw idealny. Oferujemy go aż w 9 wariantach, więc każdy nasz Klient może zamówić dokładnie taką wielkość stołu ST4A oraz liczbę krzeseł CK4, jakich potrzebuje, aby wybranemu wnętrzu dodać uroku.

Szkielety krzeseł CC4 oraz nogi stołu ST4A wykonane są z litego drewna bukowego, które jest tworzywem wyjątkowo trwałym i świetnie sprawdza się przy produkcji mebli. Podstawą blatu jest płyta fornirowa, która tutaj pokryta jest naturalną okleiną dębową. Ten materiał do złudzenia przypomina lite drewno, a ma tę zaletę, że w jego strukturze nigdy nie pojawią się żadne szczeliny czy szpary. Siedziska oraz oparcia krzeseł CK4 pokryte są miękką pianką oraz wysokiej jakości obiciem tapicerskim.

Zarówno rodzaj tapicerki, jak i kolor wybarwienia mebli, każdy Klient może wybrać indywidualnie z naszej szerokiej oferty. Dzięki tej możliwości, do każdego trafi zestaw ZT52 idealnie pasujący do wystroju pomieszczenia, w którym ten świetnie wykonany komplet mebli zostanie postawiony. Blat stołu kończy się na wysokości 78 cm (+/-1 cm), a jego wielkość zależy od wybranego wariantu oraz liczby zastosowanych wkładek. Do każdego stołu dodajemy 3 wkładki, którymi można wydłużyć blat o 45, 90 lub 135 cm. Dla wygody naszych Klientów do każdej przesyłki dodajemy filcowy materiał pod nogi krzeseł

Jeśli szukasz komfortowego, starannie wykonanego kompletu mebli, to zestaw ZT52 jest dla Ciebie. Wybierz jeden z wariantów tego wysokiej klasy zestawu, zamów go i ciesz się nim razem z bliskimi przez długie lata. Zestaw ZT52 to świetny wybór, którego wszyscy będą Ci zazdrościć.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Długość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT52

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zestaw wycofany z oferty

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie