Zestaw stół i krzesła ZT242 | Salon meblowy BatDom
Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT242

Szanowni Państwo!

Obecnie przyjmujemy zamówienia z realizacją w drugiej połowie stycznia 2022!

Zestaw stół i krzesła ZT242

Stół ST19 - wysokość 76 cm
Krzesło fotelowe Muszelka - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Aston 16 Zestaw ZT242
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 3691PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępnych 9 wariantów zestawu
Do zapłaty:
3691PLN

Nowocesność w stylu vintage to zestaw Z242. Wyjątkowo trafne połączenie hitu sprzedażowego - stołu ST19 z bezkonkurencyjnymi krzesłami Muszelka.

Zestaw Z242 powstał na liczne prośby naszych klientów. Po tym jak stół ST19 stał się niekwestionowanym bestsellerem w naszym sklepie, wciąż dopytywano krzesła w stylu Muszelka, które miały dopełnić całości.

Nasze krzesła Muszelka są bardzo mocno inspirowane kultowymi pierwowzorami z lat 60-70. Charakterystycznie zwężane nóżki z drewna bukowego działają na wyobraźnię jak wehikuł czasu przenosząc nas bezpośrednio do epoki. Wygodne siedzisko z profilowanym pod plecy oparciem jest wypełnione elastyczną i trwałą pianką poliuretanową. Całość jest precyzyjnie obita jednym z naszych materiałów tapicerskich, który możesz wybrać z bogatej kolekcji tkanin, ekoskór, czy skór naturalnych. Na życzenie klienta tapicerujemy również w tkaninie powierzonej.

jest bezapelacyjnym hitem sprzedaży już od miesięcy. Nasi klienci wybierają go w zestawach lub jako samodzielny mebel głównie ze względu na nietuzinkowy design, ale i wyjątkową ustawność. Przełamanie nóg jest idealnie na wysokości siedziska krzesła, a odległości między nogami pozwalają zarówno na wsuwanie krzeseł pod blat jak i ustawianie ich rantem do środka stołu.
Mebel występuje w trzech średnicach: 90 cm, 100 cm oraz 110 cm. Do każdej z tych wersji można zastosować jedną, dwie lub trzy wkładki po 45 cm, co pozwala na błyskawiczną zmianę ze zgrabnego stołu domowego, na przestronną formę konferencyjną lub biesiadną. Blat wykonany jest z płyty MDF, co zapewnia trwałość na lata, a naturalny fornir dębowy dzięki swej fakturze dodaje meblowi prestiżu. Nogi są wykonane z litego drewna bukowego - wyjątkowo twardego i odpornego na uszkodzenia mechanicznie oraz estetycznie gładkiego.

Meble idealnie ze sobą współgrają, a ten wyjątkowy zestaw występuje aż w dziewięciu wariantach, który możesz wybrać z rozwijanego menu po prawej stronie zdjęcia produktu.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
87 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
51 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
47 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
50 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
47 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
42 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT242

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST19Stół ST19 Krzesło fotelowe MuszelkaKrzesło fotelowe Muszelka
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
981 opinii
Kanały płatności DotPay