Zestaw stół i krzesła ZT35 | Salon mebli BatDom
Jesteś tutaj: Strona głównaZestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT35

Zestaw stół i krzesła ZT35

Stół ST7 - wysokość 76 cm
Krzesło drewniane KB13 - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Barcelona 2 Zestaw ZT35
od 1584PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępnych 10 wariantów zestawu
Do zapłaty:
1584PLN
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Tradycyjny kształt, nowoczesny design oraz wysoki komfort użytkowania to najkrótsza charakterystyka mebli wchodzących w skład zestawu ZT35.

Miękka pianka, którą wyłożone są siedziska krzeseł KB13 oraz owalny blat stołu ST7 zapewniają niezwykły komfort siedzenia, a wysokiej jakości materiały, z których wykonany jest ten zestaw to gwarancja długoletniego użytkowania bez obaw o pogarszający się wygląd mebli.

Ten zestaw oferujemy aż w 10 wariantach , które różnią się długością blatu oraz liczbą krzeseł, a dzięki tej możliwości każdy nasz Klient może zamówić dokładnie taki komplet mebli, jaki potrzebuje.

Nogi stołu ST7 oraz szkielet krzeseł KB13 wykonane są z litego drewna bukowego . To tworzywo cenione jest za swoją twardość oraz atrakcyjną manufakturę i świetnie sprawdza się przy produkcji mebli. Na siedziskach krzeseł znajduje się pianka poliuretanowa oraz dobrej jakości tapicerka. Z kolei podstawa blatu stołu jest pokryta okleiną dębową płyta fornirowa. Zarówno rodzaj tapicerki, jak i kolor wybarwienia mebli każdy Klient może dopasować do swoich potrzeb. Nasza paleta kolorów oraz tapicerek jest niezwykle bogata.

Wysokość blatu kończy się na 76cm (+/-1 cm), a jego długość zależna jest od wariantu zamawianego stołu. Do rozłożenia blatu służą proste w obsłudze synchroniczne prowadnice. Dla wygody naszych Klientów do każdej przesyłki dołączamy filcowy materiał pod nogi krzeseł. Dzięki niemu ich przesuwanie jest zupełnie bezszelestne.


Uwaga – w stołach o rozmiarach 120x80 + 2x35 oraz 130x90 + 2x35 160/100 + 2x45, 170/100 +2x45, 180/100 + 2x45, 190/100 + 2x45 wkładki ze względu na kształt stołu nie mieszczą się w jego konstrukcji. Trzeba przechowywać je osobno.

Każdy, kto szuka dobre jakości mebli o klasycznym lecz nietuzinkowym wyglądzie, na pewno będzie zadowolony z zestawu ZT35. Te meble to meble z klasą, od których po prostu nie można oderwać wzroku. Zrób sobie i bliskim prezent zamawiając jeden z wariantów tego atrakcyjnego zestawu. Te meble świetnie będą prezentowały się w salonie lub eleganckiej jadalni.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
100 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
56 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
36 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
46 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
45 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
43 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 44 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 120 cm
Rozstaw nóg: 67 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 155 cm
Rozstaw nóg: 67 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 190 cm
Rozstaw nóg: 67 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT35

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST7 Krzesło drewniane KB13
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
5,0
128 opinii
Kanały płatności DotPay