Jesteś tutaj: Strona głównaBlog Sklep BATDOM.PL a epidemia koronawirusa

Sklep BATDOM.PL a epidemia koronawirusa

23.03.2020

Szanowni Klienci!

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii w Polsce, pragniemy zapewnić firma BATDOM.PL działa bez zmian.

Wytyczne zmusiły nas do tymczasowego zawieszenia pracy w biurze.

Wydłużamy natomiast możliwość kontaktu z infolinią. W dni powszednie pracujemy w godzinach 8-17. W soboty w godzinach 9-14.

Jeśli mimo wszystko nastąpią jakiekolwiek trudności w kontakcie telefonicznym, prosimy o wyrozumiałość i pozostawienie swojego numeru na mailu lub na Messengerze. Oddzwonimy!

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zamówione meble dotarły do Was w jak najkrótszym czasie.

Podejmujemy wiele działań, by proces sprzedaży i dostaw miał wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa. Proces przekazania produktów do doręczenia odbywa się bez osobistego kontaktu kierowców z pracownikami magazynu, przy czym są oni oczywiście kompleksowo wyposażeni w niezbędne środki chroniące ich zdrowie. Pracownicy regularnie myją dłonie wodą z mydłem i odkażają środkiem dezynfekującym.

Również klamki i powierzchnie płaskie w zakładzie są czyszczone środkiem dezynfekującym. Ponadto regularnie odkażane są nasze samochody dostawcze, ze szczególną częstotliwością w przypadku klamek, kierownicy, drążka zmiany biegów itp.

Dostawcy są wyposażeni w rękawiczki, które zmieniają każdorazowo przed kolejną dostawą. Mają również wytyczne, by proces przekazania towaru odbywał się z zachowaniem bezpiecznej odległości 1-1,5m. W celu wyeliminowania ewentualnego ryzyka prosimy Państwa o współpracę poprzez zastosowanie się do wskazówek podanych przez kuriera w trakcie przekazania zamówienia.

W szczególnych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu warunków i terminu, istnieje możliwość pozostawienia przesyłki przed drzwiami a nawet przed główną bramą domu czy osiedla.

W trosce o Wasze zdrowie, jak i naszych pracowników oraz mając na uwadze konieczność zachowania najwyższej ostrożności, rezygnujemy z odbiorów osobistych. Zachęcamy do wyboru dostawy naszym transportem.

Podobnie zalecamy nie wybierać usługi "wniesienie mebli".

Mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne, zachęcamy do dokonywania PŁATNOŚCI ONLINE. Za zamówione w naszym sklepie produkty zapłacisz przelewem lub karta płatniczą.

Wszystkie powyższe środki ostrożności są konieczne dla naszego i Waszego bezpieczeństwa. Obowiązywać będą do końca okresu zagrożenia. O zmianach powiadomimy osobnym artykułem

Działamy dla Was bez zmian, byście nawet w kryzysowej sytuacji mogli na nas polegać!

Publikacja: poniedziałek, 23 marca 2020r.

Najnowsze wpisy

Jak dbać o tapicerkę?

Jak dbać o tapicerkę?

Skóra tapicerska wymaga specjalnej pielęgnacji. Poznaj sposoby na czystą i zadbaną tapicerkę Czytaj więcej »

Jadalnie w stylu glamour - jak ją zaaranżować?

Jadalnie w stylu glamour - jak ją zaaranżować?

Jadalnia to centrum każdego domu. To właśnie tam spotyka się cała rodzina, jedząc, rozmawiając i po prostu spędzając ze sobą czas. Marzysz o tym, aby zaaranżować tę przestrzeń w taki sposób, by była elegancka, luksusowa i przytulna jednocześnie? W takim razie postaw na jadalnię w stylu glamour! Czytaj więcej »

Jadalnia w stylu loft - jak ją zaaranżować?

Jadalnia w stylu loft - jak ją zaaranżować?

Mimo że styl loft kojarzy się z surowością i chłodem starych przemysłowych fabryk, coraz więcej osób decyduje się urządzić swoje mieszkanie właśnie w taki sposób. Czym urzeka nas nowoczesny styl industrialny i dlaczego jadalnia zaaranżowana właśnie w taki sposób to świetny pomysł? Już wyjaśniamy! Czytaj więcej »

Podobne wpisy na blogu

Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie