Sklep BATDOM.PL a epidemia koronawirusa - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaBlog Sklep BATDOM.PL a epidemia koronawirusa
Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!

Szanowni Państwo!

Obecnie przyjmujemy zamówienia z dostawą po Świętach Wielkanocnych.

Sklep BATDOM.PL a epidemia koronawirusa

23.03.2020

Szanowni Klienci!

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii w Polsce, pragniemy zapewnić firma BATDOM.PL działa bez zmian.

Wytyczne zmusiły nas do ograniczenia godzin pracy w biurze. Wydłużamy natomiast możliwość kontaktu z infolinią. Jeśli mimo wszystko nastąpią jakiekolwiek trudności w kontakcie telefonicznym, prosimy o wyrozumiałość i pozostawienie swojego numeru na mailu lub na Messengerze. Oddzwonimy!

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zamówione meble dotarły do Was w jak najkrótszym czasie.

Podejmujemy wiele działań, by proces sprzedaży i dostaw miał wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa. Proces przekazania produktów do doręczenia odbywa się bez osobistego kontaktu kierowców z pracownikami magazynu, przy czym są oni oczywiście kompleksowo wyposażeni w niezbędne środki chroniące ich zdrowie. Pracownicy regularnie myją dłonie wodą z mydłem i odkażają środkiem dezynfekującym.

Również klamki i powierzchnie płaskie w zakładzie są czyszczone środkiem dezynfekującym. Ponadto regularnie odkażane są nasze samochody dostawcze, ze szczególną częstotliwością w przypadku klamek, kierownicy, drążka zmiany biegów itp.

Dostawcy są wyposażeni w rękawiczki, które zmieniają każdorazowo przed kolejną dostawą. Mają również wytyczne, by proces przekazania towaru odbywał się z zachowaniem bezpiecznej odległości 1-1,5m. W celu wyeliminowania ewentualnego ryzyka prosimy Państwa o współpracę poprzez zastosowanie się do wskazówek podanych przez kuriera w trakcie przekazania zamówienia.

W szczególnych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu warunków i terminu, istnieje możliwość pozostawienia przesyłki przed drzwiami a nawet przed główną bramą domu czy osiedla.

W trosce o Wasze zdrowie, jak i naszych pracowników oraz mając na uwadze konieczność zachowania najwyższej ostrożności, zachęcamy do wyboru dostawy naszym transportem zamiast odbiorów osobistych.

Podobnie zalecamy nie wybierać usługi "wniesienie mebli".

Mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne, zachęcamy do dokonywania PŁATNOŚCI ONLINE. Za zamówione w naszym sklepie produkty zapłacisz przelewem lub karta płatniczą.

Wszystkie powyższe środki ostrożności są konieczne dla naszego i Waszego bezpieczeństwa. Obowiązywać będą do końca okresu zagrożenia. O zmianach powiadomimy osobnym artykułem

Działamy dla Was bez zmian, byście nawet w kryzysowej sytuacji mogli na nas polegać!

Źródło: batdom.pl

Podobne wpisy na blogu

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay