Stół ST16 - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona głównaStołyStół ST16

Stół rozkładany ST16

Wybarwienie/tapicerka: Orzech Stół ST16
od 1453PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępne 2 warianty wykonania
Do zapłaty:
1453PLN
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.

Rodzaj tapicerki oraz kolor mebla możesz dowolnie i BEZPŁATNIE zmieniać!

Finezyjnie wygięte nogi oraz zaokrąglone rogi blatu stołu ST16 to największe atuty tej oferty.

W połączeniu ze starannym wykonaniem z dobrej jakości surowców stanowi idealną propozycję dla tych wszystkich, którzy w meblach szukają elegancji oraz gwarancji, że będą one świetnie się prezentowały nawet po latach od zakupu. Stół ST16 idealnie będzie pasował do salonu, jadalni czy restauracji.

Zrobiony z płyty fornirowej blat, tak jak i wykonane z litego drewna bukowego nogi, pokryty jest bukową okleiną. Takie rozwiązanie sprawia, że ten mebel jest nie tylko atrakcyjny, ale i odporny na różnego typu uszkodzenia. Surowce, z których wykonany jest stół ST16 są chętnie wykorzystywane przy tego typu produkcjach oraz cenione za swoje doskonałe właściwości, dlatego dają najlepszą gwarancję trwałości mebli. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Naszym Klientom stół ST16 proponujemy w dwóch wariantach, które różnią się długością blatu oraz rozmiarem wkładek. Pierwszy wariant ma blat o wymiarach 150x90 cm i dodajemy do niego dwie 45 cm wkładki. Z kolei drugi stół to 130 cm długości i 80 cm szerokości oraz dwie 35 cm wkładki. Dzięki nim przy specjalnych okazjach można powiększyć blat stołu ST16, a pomagają w tym proste w obsłudze synchroniczne prowadnice.

Jeśli szukasz stołu o nietuzinkowym wyglądzie, który zrobiony jest z dobrej jakości surowców i który w każdym momencie można rozłożyć, to model ST16 jest dla Ciebie idealny. Zamów go jeszcze dzisiaj, a gwarantujemy, że stanie się on ozdobą wybranego przez Ciebie wnętrza.

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 50 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 130 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 170 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Długość: 210 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
twardość buku

Opinie klientów o meblu Stół ST16

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
5,0
128 opinii
Kanały płatności DotPay