Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła bukoweKrzesło fotelowe Muszelka 2

Krzesło fotelowe Muszelka 2

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Aston 16 Krzesło fotelowe Muszelka 2
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Na końcu galerii zamieściliśmy również zdjęcia przesłane przez naszych klientów. Możesz dodatkowo zobaczyć je poniżej - kliknij żeby przejść w dół.
599PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępny 1 wariant wykonania
Do zapłaty:
599PLN

Krzesło fotelowe tapicerowane Muszelka 2 to komfortowy i prosty mebel, będący powrotem do stylistyki PRL.

Krzesło fotelowe Muszelka 2
to wariant innego krzesła z naszej oferty - Krzesła Muszelka. Oryginalnie, krzesło te pojawiło się na polskim rynku w roku 1956. Do powszechnego użycia weszło dopiero w późnych latach 70.
Po 89 roku, pozbywaliśmy się z domów wszystkiego, co przypominało nam poprzednią epokę. Muszelki stały się niechciane, trafiły na strychy, do piwnic oraz na śmietniki.
Gdy dorosło pierwsze pokolenie urodzonych w wolnym kraju - meble z okresu PRL straciły negatywne nacechowanie i zyskały drugą młodość bijąc rekordy popularności.

Krzesło fotelowe Muszelka 2
w odróżnienia od pierwszej wersji ma pełne, głębokie na 18 cm oparcie. Oparcie wykonane w kształcie łukowatym wspiera plecy na szerokim odcinku, aż do wysokości łopatek - 40cm od siedziska. Takie rozwiązanie daje duży komfort siedzenia.
Siedzisko to sprężysta pianka pokryta tapicerką. Siedzisko jest szerokie na 48 cm.
Nogi krzesła wykonane są z litego buku, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Ich kwadratowy przekrój zwęża się ku dołowi, co dodaje konstrukcji lekkości.

Krzesło fotelowe Muszelka 2 jest doskonałą propozycją do nowoczesnych wnętrz, w których pojawiają się dodatki vintage. Starannie dobrane surowce i precyzja wykonania sprawią, że mebel zostanie w domu na lata.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
87 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
54 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
50 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
49 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
51 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
46 cm
Głębokość siedziska
twardość buku

Zdjęcia przesłane przez klientów

Zdjęcia, które nadesłali nasi klienci, są doskonałym dowodem na to, jak meble z naszej oferty odnajdują się w dowolnym rodzaju wnętrza i jego aranżacji.

Opinie klientów o Krzesło fotelowe Muszelka 2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

30-01-2023
Opinia pozytywnaAurela

Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu. Stół jest bardzo praktyczny a krzesła bardzo wygodne. Zestaw wykonany bardzo estetycznie, dodaje uroku w moim salonie i jest bardzo podziwiany przez wszystkich gości. Szczerze polecam Wasze produkty.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt kupić możesz również w zestawie
Zestaw ZT263Zestaw ZT263 Zestaw ZT270Zestaw ZT270 Zestaw ZT278Zestaw ZT278 Zestaw ZT299Zestaw ZT299
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie