Jesteś tutaj: Strona główna Stoły sosnoweStół sosnowy ST22

Stół sosnowy ST22

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe) Stół sosnowy ST22
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 680PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 9 wariantów wykonania
Do zapłaty:
680PLN

Stół sosnowy ST22 to mebel z naszej najnowszej kolekcji stołów drewnianych z przeznaczeniem do salonu lub jadalni.

Stół nierozkładany ST22 to nowatorski model drewnianego stołu sosnowego, który znajduje się w naszej najnowszej kolekcji. Wykonany z litego drewna sosnowego, stół sosnowy drewniany ST22 wyróżnia się szczególnym designem. Jego zaokrąglone nogi o grubości 5,5 cm posiadają oskrzynię o szerokości 7 cm na szczycie. Blat stołu, również o zaokrąglonych rogach, doskonale dopełnia całą kompozycję. Znajduje się on na wysokości 76,5 cm i ma grubość 2 cm. Dodatkowo, stół został pokryty ochronnym lakierem.

W naszej ofercie umożliwiamy wybór koloru stołu spośród dostępnych opcji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisie produktu, obok ceny.

Stół drewniany sosnowy ST22 jest dostępny w różnych wariantach rozmiarowych: 90, 100, 110, 120, 140, 160 oraz 180 cm. Ta różnorodność rozmiarów ułatwia znalezienie stołu odpowiedniego do preferowanej wielkości pomieszczenia. Stoły sosnowe z naszej oferty są wszechstronne i znajdują zastosowanie od jadalni przylegającej do kuchni po salon.

Charakterystyczną cechą drewnianych stołów sosnowych jest ich piękny rysunek. Bogate usłojenie stanowi wyjątkową ozdobę, a jasny, naturalny kolor drewna wprowadza ekologiczny charakter do wnętrza. Ponadto, jednym z głównych atutów mebli sosnowych jest atrakcyjna cena, dzięki której można cieszyć się drewnianym stołem nawet przy ograniczonym budżecie. Prawidłowo pielęgnowane stoły sosnowe są wytrzymałe i mogą służyć przez wiele lat.

Opinie klientów o Stół sosnowy ST22

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie