Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła sosnoweKrzesło sosnowe Alena

Krzesło sosnowe Alena

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe) Krzesło sosnowe Alena
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 231PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępne 2 warianty wykonania
Do zapłaty:
231PLN

Krzesła sosnowe Alena cieszą się ogromną popularnością i uznaniem klientów. Ich tradycyjny wygląd doskonale komponuje się z klasycznym stylem dekoracji pomieszczeń, nie wymagając żadnych zmian w stylu. Dodatkowo, atrakcyjna cena krzeseł jest dodatkowym atutem, uwzględniając wysoką jakość wykonania.

Krzesła sosnowe Alena sprawdzają się zarówno jako meble kuchenne jak i meble do jadalni, ale także w stołówkach, restauracjach, hotelach i pensjonatach.

Szkielet krzesła wykonany jest w całości z litego drewna sosnowego. Dodatkowo celem wzmocnienia drewna przed uszkodzeniami, krzesło jest pokryte ochronną warstwą lakierobejcy w wybranym kolorze.
Do każdego krzesła dołączamy materiał filcowy pod nogi krzesła.

Krzesło sosnowe Alena wykonane jest z najwyższej jakości litych komponentów drewna sosnowego. Meble wykonane z tego drewna mają jasne zabarwienie i wyraźnie widoczne słoje, co nadaje im naturalnego i ekologicznego wyglądu. Meble sosnowe są uniwersalne: pasują praktycznie do wszystkich pomieszczeń, bez względu na wystrój i zastosowane oświetlenie.

Krzesło może być wykonane w wersji z tapicerowanym siedziskiem (dowolną tapicerką z naszej kolekcji) lub pozostawione twarde.

Opinie klientów o Krzesło sosnowe Alena

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt kupić możesz również w zestawie
Zestaw ZST1 sosnowyZestaw ZST1 sosnowy Zestaw ZST11 sosnowyZestaw ZST11 sosnowy Zestaw ZST13 sosnowyZestaw ZST13 sosnowy
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie