Zestaw stół i krzesła ZT251 | Salon meblowy BatDom
Jesteś tutaj: Strona główna Zestawy stoły i krzesłaZestaw stół i krzesła ZT251

Szanowni Państwo!

Obecnie przyjmujemy zamówienia z realizacją w drugiej połowie stycznia 2022!

Zestaw stół i krzesła ZT251

Stół ST20 - wysokość 76 cm
Krzesło dębowe Olek - drewno + tkanina
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Aston 16 Zestaw ZT251
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 2946PLN

Cena brutto z 23% VAT

Dostępnych 9 wariantów zestawu
Do zapłaty:
2946PLN

Świetne połączenie okrągłego stołu ST20 z krzesłami Olek rodem z poprzedniej epoki

Zestaw ZT251

stanowi kontrast przez zestawienie nowoczesnego stołu okrągłego ST20, który często jest widywany we wnętrzach loftowych, z dębowymi krzesłami Olek przypominającymi przedwojenną myśl konstrukcyjną. Łączenie elementów starych z nowymi świetnie sprawdza się we współczesnych wnętrzach salonów, restauracji lub innych lokali użytkowych.
Głównymi atutami tego zestawu są minimalizm formy i trwałość wykonania. Wstaw zestaw ZT251 do swojego mieszkania, a będziesz zadowolony swoim nowoczesnym wnętrzem przez długie lata.

Stół ST20

wyróżnia się masywnym wyglądem: blat pokazany jest w grubym przekroju, a efekt uzupełniają silne nogi, wyglądające na metalowe.
Nogi wykonane są z drewna bukowego i pokryte farbą wzmacniającą, uodparniającą nogi na uszkodzenia. Kolor wybarwienia oczywiście może być dowolnie wybrany z dostępnych w naszej ofercie.
Również blat moze być w dowolnym kolorze z naszej palety, innym niż przedstawiony na zdjęciach. Wykonany jest z trwałej płyty MDF, która dodatkowa jest oklejona naturalnym fornirem dębowym. Blat oferowany jest w rozmiarach: 90cm, 100cm i 110cm. Rozkłada się w połowie poprzez rozłożenie jego boków i umiejscowienie w środku wkładki przedłużającej stół. Każdy stół posiada 1, 2 lub 3 wkładki po 45cm długości każda. Wkładki, ze względu na swój rozmiar muszą być trzymane oddzielnie. Wkładki z blatem tworzą konstrukcję stabilną nawet przy pełnym rozłożeniu całość dzięki grubym prowadnicom, zbrojonym łączeniom i haczykom.

Krzesła dębowe Olek

choć wyglądają niepozornie są bardzo wytrzymałe, a ich największym atutem jest ich minimalizm. Komfort siedzenia uzyskany jest dzięki ich prostej i niezawodnej konstrukcji. Wśród cech konstrukcyjnych znajdziemy ergonomiczne oparcie, zwężający się ku siedzeniu rozstaw nóg oraz wygodne wypełnione sprężystą pianką siedzisko. Siedzisko możemy obić dowolnym materiałem dostępnym w naszej ofercie lub w tkaninie od klienta.
Szlachetna linia słoi drewna dębowego, z którego wykonane jest krzesło, doskonale uzupełnia blat stołu, tworząc piękną kompozycję.Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
80 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
50 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
47 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
48 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
43 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
42 cm
Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar):

Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Bez wkładek Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Długość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Długość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
siła dębu, twardość buku

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZT251

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu
Stół ST20Stół ST20 Krzesło dębowe Olek Krzesło dębowe Olek
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
981 opinii
Kanały płatności DotPay