Jesteś tutaj: Strona główna Stoły sosnoweStół sosnowy ST33

Stół sosnowy ST33

Nowość
Stół sosnowy ST33
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 680PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępnych 9 wariantów wykonania
Do zapłaty:
680PLN

Stół drewniany sosnowy ST33 to kolejny piękny model z naszej kolekcji mebli sosnowych.

Stół sosnowy ST33 to model stołu nierozkładanego . Ten drewniany stół w całości został z litego drewna sosnowego, które pochodzi z Polski. Nogi stołu drewnianego ST33 mają grubość 5,5 cm. Na ich szczycie umieszczona jest masywna oskrzynia o szerokości 9,5 cm. Całość wieńczy blat stołu o grubości 2,5 cm. Wysokość blatu stołu to 76,5 cm.

Mamy świadomość jak ważne jest, aby wielkość stołu dopasować do pomieszczenia, dlatego model ten oferujemy w szerokiej gamie rozmiarowej:
- 90x60, 100x60, 110x60, 120x60;
- 120x70, 140x70;
- 160x80;
- 180x90, 200x90.

Stół drewniany sosnowy ST33 pokryty jest lakierem ochronnym. Oferujemy możliwość wybarwienia stołu na jeden z wielu dostępnych w naszej ofercie kolorów. Szczegółowe informacje znajdują się obok.

Piękne ekologiczne stoły sosnowe z naszej oferty znajdują szerokie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Ich uniwersalny charakter pozwala umieszczać je zarówno w jadalni, salonie, jak i w kuchni.
Stoły drewniane sosnowe charakteryzują się naturalnym usłojeniem, co niesamowicie zdobi mebel. Jasny naturalny kolor drewna sosnowego podkreśla ich ekologiczny charakter. Dużą zaletą mebli sosnowych jest również ich atrakcyjna cena. Dzięki niej, pomimo okrojonego budżetu pozwala zdecydować się na drewniany stół do swojego domostwa. Odpowiednio pielęgnowane stoły sosnowe są w stanie przetrwać wiele lat.

Opinie klientów o Stół sosnowy ST33

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie