Jesteś tutaj: Strona główna KrzesłaKrzesła sosnoweKrzesło sosnowe Spartan

Krzesło sosnowe Spartan

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe) Krzesło sosnowe Spartan
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
od 231PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępne 2 warianty wykonania
Do zapłaty:
231PLN

Krzesło Spartan sosnowe to jeden z modeli z naszej klasycznej linii produktów oferowanych w salonie. Wyróżnia się prostą, elegancką estetyką, która niesie ze sobą poczucie spełnienia. Dodatkowo, jest to ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu do SP1 - wersji wykonanej z buku.

Krzesła sosnowe Spartan są doskonałym wyborem zarówno do kuchni, jadalni, jak i do użytku komercyjnego, takich jak stołówki, restauracje, hotele i pensjonaty.

Cała konstrukcja krzesła została wykonana z solidnego drewna sosnowego. Oparcie krzesła składa się z szczebelek, które zapewniają wygodę wypoczynku przez cały rok. Dodatkowo, w celu wzmocnienia drewna i ochrony przed uszkodzeniami, krzesło zostało pokryte ochronną warstwą lakieru lub bejcy, dostępną w różnych kolorach.
Do każdego krzesła dołączamy również materiał filcowy, który można umieścić pod nogami krzesła, aby zapobiec zarysowaniom podłogi.

Krzesło sosnowe Spartan zostało wykonane z najwyższej jakości litego drewna sosnowego. Charakteryzuje się ono jasnym odcieniem i wyraźnie widocznymi słojami, nadając mu naturalny i ekologiczny wygląd. Meble z drewna sosnowego są uniwersalne i pasują praktycznie do każdego wnętrza, niezależnie od stylu i oświetlenia.

Krzesło może być dostępne w wersji z tapicerowanym siedziskiem (do wyboru szeroka gama tkanin) lub w twardej wersji bez tapicerki.

Opinie klientów o Krzesło sosnowe Spartan

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt kupić możesz również w zestawie
Zestaw ZST5 sosnowyZestaw ZST5 sosnowy Zestaw ZST8 sosnowy Zestaw ZST8 sosnowy Zestaw ZST16 sosnowyZestaw ZST16 sosnowy
Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie