Jesteś tutaj: Strona główna Stoły sosnoweStół sosnowy ST44

Stół sosnowy ST44

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe) Stół sosnowy ST44
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
680PLN

Cena brutto z 23% VAT/szt

Dostępny 1 wariant wykonania
Do zapłaty:
680PLN

Stół sosnowy ST44 to kolejny stół nierozkładany z naszej kolekcji mebli sosnowych

Stół ST44 to sosnowy mebel z nierozkładanym blatem w kształcie kwadratu. . Stół drewniany ST44 wykonany jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z Polski. Nogi stołu drewnianego ST44 mają grubość 5,5 cm. Oskrzynia stołu ma szerokość 9,5 cm, natomiast blat ma grubość 2,5 cm. Wysokość blatu stołu to 76,5 cm.

Stół drewniany sosnowy S44 oferowany jest w jednym rozmiarze: 75x75 cm.

Stół drewniany sosnowy ST44 pokryty jest lakierem ochronnym. Oferujemy możliwość wybarwienia stołu na jeden z wielu dostępnych w naszej ofercie kolorów. Szczegółowe informacje znajdują się obok.

Piękne ekologiczne stoły sosnowe z naszej oferty znajdują szerokie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Ich uniwersalny charakter pozwala umieszczać je zarówno w jadalni, salonie, jak i w kuchni.
Stoły drewniane sosnowe charakteryzują się naturalnym usłojeniem, co niesamowicie zdobi mebel. Jasny naturalny kolor drewna sosnowego podkreśla ich ekologiczny charakter. Dużą zaletą mebli sosnowych jest również ich atrakcyjna cena. Dzięki niej, pomimo okrojonego budżetu pozwala zdecydować się na drewniany stół do swojego domostwa. Odpowiednio pielęgnowane stoły sosnowe są w stanie przetrwać wiele lat.

Opinie klientów o Stół sosnowy ST44

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli - poradnik

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Zobacz nasz konfigurator kolorów mebli!
Kanały płatności DotPay
Informacje o projekcie Informacje o projekcie