Jak urzadzić niedrogo mieszkanie - BatDom.pl
Jesteś tutaj: Strona główna Blog Porady Jak urzadzić niedrogo mieszkanie
  • Raty 0 procent w CreditAgricole tylko do końca maja
  • Kupuj teraz, zapłać później
  • Raty 0 procent - korzystny zakup mebli!

Jak urzadzić niedrogo mieszkanie

24.04.2015

Nie każdy z nas ma tyle pieniędzy na koncie żeby mógł urządzić sobie mieszkanie zgodnie ze swoimi potrzebami. Niekiedy niestety musimy się ograniczyć, bo fundusze po prostu nie pozwalają nam na więcej. Jednak jak dobrze się skupisz możesz urządzić mieszkanie tak żeby było w nim przyjemnie i funkcjonalnie.

Najważniejszy jest plan

Zanim zaczniesz urządzać mieszkanie starannie zaplanuj każdy krok. Jeżeli mamy ograniczony fundusz plan jest bardzo ważny. Ustal zanim przystąpisz do remontu jakie sprzęty są potrzebne a jakie nadal możesz używać. Rozplanuj ich ustawienie, nic tak bardzo nie wprowadza chaosu do mieszkania jak zle rozplanowane ustawienie mebli i prętów. Nie tylko ustawienie jest ważne również dobór kolorów. Dobrze dobrany kolor wprowadzi do domu miłą przyjazną atmosferę będzie łącznikiem pomiędzy meblami jak i cala reszta bibelotów.

Zmień swoje mieszkie na wiosne. Zródło: life4style.pl

Zmień swoje mieszkie na wiosne. Zródło: life4style.pl

Koniecznie przejrzyj oferty w salonach meblowych

Jeżeli wiemy ile możemy przeznaczyć na meble to warto jest się rozejrzeć po ofertach i zorientować w cenach. Musimy pamiętać ze cena nie zawsze idzie z dobra jakością mebli. Dlatego należy się dobrze wypytać sprzedawcy z czego mebel jest wykonany jak szacuje jego trwałość. Meble które kupujemy powinny wytrzymać nam parę ładnych lat. Nierzadko można dostać dobry mebel w rozsądnej cenie ale żeby trafić na taka okazje musisz cierpliwie odwiedzić kilka salonów i porównać oferty.

A może zrób to sam

Zmień swoje mieszkie na wiosne. Zródło:deccoria.p

Zmień swoje mieszkie na wiosne. Zródło:deccoria.p

Jeżeli twoje fundusze nie przewidują ekipy remontowej nie załamuj się a weź się do pracy. W Internecie znajdziesz porady jak i co zrobić. Zawsze też możesz zasięgnąć języka. Jeżeli sam wykonasz remont zaoszczędzisz na tym dużo pieniędzy a i gwarantuje że satysfakcja będzie duża.

Źródło: batdom.pl

Podobne wpisy na blogu

Posadzka w salonie z płytek ceramicznych

Posadzka w salonie z płytek ceramicznych

Podłoga w salonie z płytek ceramicznych to dość kontrowersyjny pomysł. Sądzę, że ilu jest zwolenników tylu przeciwników tego pomysłu. Sprawdźmy za i przeciw Czytaj więcej »

Pielęgnacja mebli

Pielęgnacja mebli

Zakup nowych mebli to nie lada wydatek, dlatego zanim wybierzemy się do sklepu musimy się upewnić czego szukamy. Ja dziś podpowiem jak dbać meble tak żeby im dodatkowo nie zaszkodzić. Czytaj więcej »

Meble dębowe – pielęgnacja

Meble dębowe – pielęgnacja

Żaden dom ani mieszkanie nie może obyć się bez mebli. Meble są niezbędne w każdym pomieszczeniu. Czytaj więcej »

Fornir

Fornir

Fornir to cienka warstwa płyty uzyskanej z ściętych pni drzew, układanych w kolejności. Dzięki tej dokładności rysunek słojów zachowuje spójność. Czytaj więcej »

Opinie klientów
Bardzo dobry!
4,9
667 opinii
Kanały płatności DotPay